zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Siódma restauracja w Poznaniu

BERLIN DÖNER KEBAP otworzył 47 restaurację sieci w Centrum Avenida.Kolejna restauracja sieci BERLIN DÖNER KEBAP otworzyła się 15 stycznia w Centrum Handlowym Avenida w Poznaniu. Jest to już siódma restauracja w tym mieście. Poznań tym samym stał się drugim, po Szczecinie, miastem z największą ilością restauracji marki. „Avenida to ciekawy projekt, ponieważ nie nastawiamy się wyłącznie na mieszkańców Poznania, ale również osoby przyjezdne z różnych miast Polski. Wszystko dzięki charakterystycznemu umiejscowieniu tamtejszego food courtu - tuż nad Dworcem Głównym.”.

Marka BERLIN DÖNER KEBAP pierwszą restaurację otworzyła w 1998 roku. Jest rozpoznawalna dzięki nowoczesnemu podejściu do dań z mięsem kebabowym. Jej wyróżnikami stały się przede wszystkim wysokiej jakości mięsa, jak 100% wołowina oraz kurczak bez GMO i antybiotyków. Na liście miejsc, w których można zjeść kebap są m.in. gdańskie Forum, łódzka Manufaktura, Stary Browar w Poznaniu, Riviera w Gdyni, Wola Park w Warszawie, Baltic Park Molo w Świnoujściu czy Galeria Kaskada w Szczecinie. Do połowy 2019 roku planowanym jest posiadanie 50 restauracji w portfolio sieci. Najbliższe otwarcie to Centrum Forum w Gliwicach.


Avenida Poznań to jedno z największych centrów handlowych w Wielkopolsce, które na trzech kondygnacjach o łącznej powierzchni 60 tysięcy metrów kwadratowych mieści blisko 200 lokali handlowych i użytkowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów jest 1,5 tys. miejsc parkingowych (trzy godziny darmowego parkowania). Centrum posiada bezpośrednie połączenie z dworcem kolejowym i autobusowym. Właścicielem obiektu jest spółka ECE Projektmanagement Polska.

Materiał Partnera

Udostępnij artykuł:

Czy długość szkolenia franczyzobiorcy ma znaczenie Czy długość szkolenia franczyzobiorcy ma znaczenie
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem