Partner serwisu

Siódma restauracja w Poznaniu

BERLIN DÖNER KEBAP otworzył 47 restaurację sieci w Centrum Avenida.Kolejna restauracja sieci BERLIN DÖNER KEBAP otworzyła się 15 stycznia w Centrum Handlowym Avenida w Poznaniu. Jest to już siódma restauracja w tym mieście. Poznań tym samym stał się drugim, po Szczecinie, miastem z największą ilością restauracji marki. „Avenida to ciekawy projekt, ponieważ nie nastawiamy się wyłącznie na mieszkańców Poznania, ale również osoby przyjezdne z różnych miast Polski. Wszystko dzięki charakterystycznemu umiejscowieniu tamtejszego food courtu - tuż nad Dworcem Głównym.”.

Marka BERLIN DÖNER KEBAP pierwszą restaurację otworzyła w 1998 roku. Jest rozpoznawalna dzięki nowoczesnemu podejściu do dań z mięsem kebabowym. Jej wyróżnikami stały się przede wszystkim wysokiej jakości mięsa, jak 100% wołowina oraz kurczak bez GMO i antybiotyków. Na liście miejsc, w których można zjeść kebap są m.in. gdańskie Forum, łódzka Manufaktura, Stary Browar w Poznaniu, Riviera w Gdyni, Wola Park w Warszawie, Baltic Park Molo w Świnoujściu czy Galeria Kaskada w Szczecinie. Do połowy 2019 roku planowanym jest posiadanie 50 restauracji w portfolio sieci. Najbliższe otwarcie to Centrum Forum w Gliwicach.


Avenida Poznań to jedno z największych centrów handlowych w Wielkopolsce, które na trzech kondygnacjach o łącznej powierzchni 60 tysięcy metrów kwadratowych mieści blisko 200 lokali handlowych i użytkowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów jest 1,5 tys. miejsc parkingowych (trzy godziny darmowego parkowania). Centrum posiada bezpośrednie połączenie z dworcem kolejowym i autobusowym. Właścicielem obiektu jest spółka ECE Projektmanagement Polska.

Materiał Partnera

Katalog Franczyz

Sprawdź gotowe pomysły