zaloguj
PRZEWIŃ

SIEĆ AL.CAPONE Z ENERGIĄ WCHODZI W 2021 ROK

Ubiegły rok był dla Al.Capone bardzo dobry. Sieć otwarła 18 nowych sklepów, powiększając tym samym ich całkowitą liczbę do 62. Również w 2021 roku Al.Capone nie zwalnia tempa ekspansji i już 13 lutego swoje podwoje otworzyła dla klientów, pierwsza w tym roku i pierwsza w Wielkopolsce, placówka w Ostrowie Wielkopolskim. Kolejne otwarcie planowane jest 27 lutego w Brzesku w województwie małopolskim, a w marcu sieć zapowiada uruchomienie kolejnych trzech salonów. 

Na początku roku 2020 mieliśmy obawy jak będzie wyglądał nadchodzący czas, naznaczony pandemią Covid-19. Jednakże szybko i sprawnie wprowadziliśmy do naszych salonów odpowiednie zabezpieczenia umożliwiające bezpieczne zakupy w tym trudnym czasie. Do dzisiaj bardzo dbamy, aby nasze sklepy były jak najbardziej bezpieczne i będziemy to robić tak długo, jak długo będzie tego wymagała sytuacja epidemiologiczna. Jak widać, te działania zaprocentowały, gdyż wartość sprzedaży rok do roku urosła, co nas bardzo cieszy i pokazuje, że nawet podczas pandemii można skutecznie prowadzić biznes – mówi Marcin Górski, Dyrektor ds. Ekspansji Al.Capone, Członek Zarządu. 

Plan rozwoju Al.Capone na ten rok obejmuje uruchomienie kilkudziesięciu nowych sklepów w modelu zarówno własnym, jak i franczyzowym. Jak opowiada Marcin Górski, ten drugi typ salonów zaczął dominować i koncept Al.Capone cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony przyszłych partnerów franczyzowych, którzy chcą rozpocząć biznesową przygodę właśnie z Al.Capone. 

 

Udostępnij artykuł:

Re/ Max światowy lider w branży nieruchomości Re/ Max światowy lider w branży nieruchomości
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem