zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Samoobsługowe stoisko z kawą w Twoim lokalu – z nim rozwiniesz biznes

Samoobsługowe stoisko z kawą nie doda Ci wiele pracy, ale za to przyniesie dobry zarobek. Włącz je do wyposażenia swojego lokalu i otwórz się na biznesowy rozwój! To łatwiejsze niż myślisz. Wystarczy, że nawiążesz współpracę z firmą oferującą wynajem kącika kawowego, a właściwie z dnia na dzień zyskasz nowoczesny ekspres do kawy i zaproponujesz klientom pyszną kawę na wynos.

Podsumowanie:

  • Chętnie sięgamy po kawę „na mieście”. Już nie tylko w kawiarniach i restauracjach, ale też sklepach spożywczych, cukierniach, na stacjach benzynowych. Zwłaszcza gdy w okolicy nie ma wyspecjalizowanego lokalu, a my chcemy napić się dobrej i stosunkowo taniej kawy.
  • Dzierżawa profesjonalnego stoiska z kawą to najłatwiejszy sposób na rozszerzenie bazowej działalności handlowej o sprzedaż kawy w systemie „to go”. Nie wymaga bowiem ani dużych nakładów finansowych czy czasowych, ani fachowej wiedzy.
  • Stoisko z kawą to profesjonalny, kompaktowy mebel o eleganckim wyglądzie, wyposażony w to, co najważniejsze: ekspres automatyczny, kawę w ziarnach, dodatki do przygotowania napoju na wynos, oświetlenie i kosz na śmieci.
  • Wynajem stoiska kawowego otwiera wiele drzwi do rozwoju – poprzez dotarcie do nowych klientów, poprawę wizerunku firmy czy umocnienie jej pozycji na miejscowym rynku.

Sprzedaż kawy na wynos to opłacalna usługa

Raport ARC Opinie i Rynek z 2021 roku informuje, że Polacy często sięgają po kawę „na mieście”. Dotyczy to około 49% z nas. Co więcej, trend ten stale się umacnia. Nie powinno więc dziwić, że konsumenci oczekują dostępu do dobrej kawy na wynos w miejscach, w których jeszcze niedawno nie spodziewalibyśmy się obecności nowoczesnych ekspresów do kawy. Sklep spożywczy, nawet niewielki, cukiernia, stacja benzynowa – to punkty, w których sprzedaż kawy na wynos dziś po prostu musi być prowadzona. Zwłaszcza gdy lokal zlokalizowany jest w miejscu o intensywnym ruchu, również turystycznym. Prowadzisz taki biznes? W takim razie koniecznie wyposaż go w profesjonalne stoisko z kawą.

Jak wygląda i działa stoisko z kawą?

Stoiskiem z kawą (www.tchibo-coffeeservice.pl) nazywamy niewielki, elegancki mebel, w którym mieści się nowoczesny ekspres do kawy wraz z akcesoriami niezbędnymi do przygotowania napoju na wynos oraz dodatkami do zachowania czystości. Jest to samoobsługowa strefa, w której za pomocą kilku przycisków klient może samodzielnie przyrządzić ulubioną kawę i zapłacić za nią. Dzięki temu rozwinięcie biznesu o stoisko z kawą nie dodaje Ci wielu obowiązków, a znacząco zwiększa szansę na zarobek. Jakie korzyści jeszcze przynosi?

Dlaczego warto wynająć stoisko z kawą?

  • Docierasz do większej liczby klientów – włączając kawę na wynos do oferty swojego lokalu, otwierasz się na nowych klientów i zachęcasz ich do odwiedzin wizją aromatycznego, smacznego i pobudzającego napoju.
  • Poprawiasz wizerunek lokalu – piękny zapach kawy unoszący się od wejścia, profesjonalne stoisko wzbogacone o materiały reklamowe i możliwość szybkiego, intuicyjnego zakupu napoju na wynos to elementy, które poprawią wizerunek Twojego lokalu.
  • Umacniasz pozycję lokalu na rynku – wystarczy, że w okolicy nie ma innego miejsca, w którym można szybko napić się dobrej kawy, by Twój lokal stał się atrakcyjniejszy w oczach potencjalnych klientów niż konkurencyjne punkty.
  • Zwiększasz przychody na wiele sposobów – sprzedaż kawy na wynos to rentowna usługa; marże w handlu detalicznym sięgają nawet kilkudziesięciu procent. Stwarza też okazje do zwiększenia wartości przeciętnego koszyka zakupowego, na przykład o cenę drożdżówki lub kanapki proponowanej do kupna razem z kawą.

mat.sponsorowany

Udostępnij artykuł:

Mobilna kosmetyczka Anna Marchlewska Mobilna kosmetyczka Anna Marchlewska
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem