zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Przydatny w każdym biurze - długopis firmowy

Budowa pozytywnego wizerunku firmy – także wśród jej załogi – to klucz do sukcesu na rynku. Specjaliści od reklamy zalecają, aby wśród wykorzystywanych gadżetów promocyjny znalazły się też takie, które mogą być używane w biurze. Można postawić na podkładki pod myszkę z logo, antystresy, ale zdecydowanie najlepszym pomysłem są długopisy reklamowe. Ich producenci tworzą takie modele, które zaskoczą zarówno pracowników firmy, jak i jej klientów czy partnerów biznesowych.

Firmowy długopis – przydatny i efektowny gadżet biurowy

Nawet teraz, w dobie komputerów, nie można wyobrazić sobie pracy w biurze bez długopisu. Sporządzanie szybkich notatek, podpisywanie umów czy uzupełnianie terminarza to tylko niektóre z sytuacji, w których się on przydaje.

Długopis z nadrukiem przestał dziś być jedynie zwykłym gadżetem reklamowym. Jego wykonanie może być bardzo pomysłowe, ale powstają także modele, które są niezwykle stylowe i eleganckie. – Długopisy z logo mogą być zaprojektowane ściśle według wymagań zleceniodawcy. Dlatego też firmowe długopisy stają się idealną przestrzenią reklamową i wizytówką każdej marki – wyjaśnia przedstawiciel sklepu opengift.pl.

Długopis taki może mieć tradycyjną i klasyczną formę, jednak chcąc nieco zaskoczyć swoich pracowników czy klientów, można zdecydować się na nieco ciekawsze warianty. W dzisiejszych czasach dużym powodzeniem cieszą się eko-gadżety i wykonane w ten sposób materiały piśmiennicze. Długopisy reklamowe tworzone są z materiałów pochodzących z recyclingu, z drewna, z papieru.

Aby długopisy z logo były faktycznie akcesoriami dostosowanymi do pracy w biurze, można do nich dołączyć dodatki. Gadżety tego typu mogą mieć praktyczną podstawkę lub być umieszczone w metalowym piórniku. Warto także zamówić komplet długopisów, wśród których będą znajdować się również ołówki automatyczne czy cienkopisy.

Długopisy z różnokolorowymi wkładami lub z laserowym wskaźnikiem, który przyda się podczas przedstawiania prezentacji, to prawdziwy starzał w dziesiątkę, jeżeli chodzi o biuro. To właśnie takie modele gadżetów firmowych pokazują, jak powinny wyglądać nowoczesne materiały reklamowe – muszą być praktyczne, a jednocześnie wyjątkowo wykonane.

Dlaczego długopisy reklamowe tak świetnie sprawdzają się w biurze?

Długopisy, na których umieszczono nadruk z logo, powinny znajdować się na biurku każdego pracownika. Dzięki temu zarówno personel, jak i klienci, będą mimowolnie mieli nieustanny kontakt wzrokowy ze znajdującą się na nich treścią oraz grafiką. Jest to sposób na utrwalenie wizerunku marki.

Ponadto długopisy metalowe z nadrukiem – znajdujące się w eleganckich etui czy w aluminiowych opakowaniach – to idealny upominek. Może być on podarowany ważnym klientom i partnerom biznesowym, z którymi są zawierane umowy w biurze. Prezent taki ucieszy także każdego pracownika.

Długopisy reklamowe zawsze powinny znajdować się na podorędziu w dziale handlowym czy sprzedaży. Daje to możliwość, aby pracujący tam personel mógł wręczyć je kontrahentom firmy.

Dlaczego właśnie długopisy?

Długopisy to stosunkowo tanie gadżety. Ponadto ich wygląd można dopasować do specyfiki branży, firmy oraz gustu samego zleceniodawcy.

Jeżeli zostanie zamówiona ich większa ilość, nie należy obawiać się problemu z ich przechowywaniem. Zmieszczą się w niewielkiej szafce, szufladzie, biurku. Natomiast nawet jeśli nie zostaną wykorzystane jako upominki dla klientów, to z całą pewnością przydadzą się pracownikom podczas wykonywania codziennych obowiązków.

 

material partnera

Udostępnij artykuł:

Jak to działa Jak to działa
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem