zaloguj
PRZEWIŃ
Advertisement

Pomysł na biznes 2021 - Pewna franczyza na niepewne czasy

Jak znaleźć opłacalny pomysl na biznes 2021? Podczas pandemii, wiele firm musiało zamknąć lub przynajmniej ograniczyć działalność. W takich okolicznościach stały dochód może zapewnić nam franczyza. To bowiem gotowy pomysł na biznes. Studio Synergy to sieć prowadząca trening personalny EMS. Ta działająca zgodnie z obowiązującymi regulacjami franczyza fitness to nie tylko dobry biznes, ale też inwestycja w zdrowie i odporność swoich klientów.

Franczyza co to? Franczyzy to gotowa recepta na sukces biznesowy. W przypadku Studio Synergy Franchise - to wszystko, co może być potrzebne inwestorowi do osiągnięcia nowego stałego źródła dochodów. Atrakcyjna inwestycja długoterminowa, a także inwestycja krótkoterminowa. Studio Synergy to najdłużej działająca w Polsce franczyza fitness w formule sieci prowadzącej trening EMS. To trening 20 minut w tygodniu z trenerem personalnym, organizowany w butikowych, kameralnych studiach. EMS to nie tylko innowacyjny trening, ale też jedna z najskuteczniejszych metod treningowych. 

Franczyza 2021 - kameralnie i bezpiecznie 

Mimo że franczyzowy koncept Studio Synergy ruszył z promocją tuż przed pandemią, już w styczniu w Katowicach startuje pierwsze Studio Synergy Franchise, które dołącza do 4 studiów własnych w Krakowie. „Wybieramy już także lokale dla kolejnych franczyzobiorców, zainteresowanie konceptem jest naprawdę duże” - potwierdza Bartłomiej Stanek, CEO Studio Synergy i dyrektor ds. rozwoju sieci franczyzowej. 

Franczyza oferty - dobry biznes w pandemii 

Studio Synergy Franchise to również franczyza 2020, nagrodzona na prestiżowych Franchising Awards w kategorii debiut roku. Co to jest franczyza? Dla inwestującego we własne butikowe studio EMS z Synergy, to sprawdzone procedury, szczegółowy podręcznik franczyzowy, kompleksowe wsparcie w zakresie m.in. znalezienia i wyposażenia lokalu, rekrutacji i szkolenia personelu czy nawet przeprowadzania kompleksowych kampanii marketingowych. 

Zamknięte siłownie, baseny - otwarta franczyza EMS 

Dla klientów, studio oferujące personalny trening EMS to alternatywa choćby dla wielu zamkniętych siłowni, basenów czy klubów fitness. Dla kogoś pragnącego znaleźć dobry pomysł na biznes 2021, to szansa na dywersyfikację dochodów. Osoby zainteresowane Studio Synergy Franchise czasami chcą otworzyć pierwszy własny biznes, ale nierzadko też działają już w innych branżach, takich jak gastronomia czy nieruchomości, które dotknął pandemiczny kryzys.  

Franczyza czy warto? 

„Nawet po pandemii, klienci będą szukać bezpieczeństwa, komfortu i indywidualnego podejścia, które nasze butikowe studio EMS im zapewnia. Powoli wracamy do aktywności, chcemy zrzucać zbędne kilogramy. Dla franczyzobiorców, nasze siłownie przyszłości to w tym kontekście bardzo atrakcyjna perspektywa” - podsumowuje Bartłomiej Stanek.  

Więcej informacji o Studio Synergy Franchise można znaleźć TUTAJ

materiał partnera

Udostępnij artykuł:

Fitness na trampolinach. Skokami po zdrowie i super sylwetkę Fitness na trampolinach. Skokami po zdrowie i super sylwetkę
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem