zaloguj
PRZEWIŃ

Konferencja w niezwykłym stylu - Hotel Quadrille

Aby zorganizować udaną konferencję, trzeba mieć nieprzeciętne zdolności organizacyjne i wykazać się doskonałym zmysłem logistycznym. Jest bowiem przy  niej wiele do zrobienia i trzeba pamiętać o najmniejszych szczegółach, które mogą mieć wpływ na przebieg i odbiór wydarzenia. Jedną z najważniejszych kwestii jest wybór odpowiedniej sali konferencyjnej, która spełnia szereg wymogów – posiada pełne zaplecze techniczne, zapewnia gościom komfort i wywiera jak najlepsze wrażenie. Jak zorganizować konferencję w niezwykłym stylu? Gdzie znaleźć wyjątkową salę, która spełni nasze oczekiwania i zachwyci jednocześnie wszystkich uczestników? Jeśli chcesz, aby Twoje wydarzenie było naprawdę udane, wybierz Hotel Quadrille nad morzem... 

Chcesz zorganizować niezwykłą konferencję? – Zaproś gości nad morze! 

Sala konferencyjna musi być wyposażona w wysokiej klasy sprzęt multimedialny i zapewniać komfort na najwyższym poziomie. Pamiętaj, że nawet najmniejsze detale mogą zadecydować o tym, jak uczestnicy zapamiętają całe wydarzenie. Wpłynie to na wizerunek organizatora i na to, jak będzie on postrzegany przez partnerów biznesowych. Sala powinna robić jak najlepsze wrażenie, a jej lokalizacja, jest tak samo istotna, co wyposażenie. 

Mamy dziś do wyboru zarówno nowoczesne sale konferencyjne w centrum miasta, jak i sale blisko natury. W górach i nad morzem. Konferencje, szkolenia i inne spotkania biznesowe można zorganizować niemal wszędzie, a mimo to wielu organizatorów wciąż wybiera typowe obiekty konferencyjne i ośrodki szkoleniowe. Wydarzenie często odbywa się w oficjalnej, nieco sztywnej atmosferze. Szkoleniowcy obrali taki schemat i nie przywiązują większej uwagi do lokalizacji. Jeśli chcesz, aby Twoja konferencja była oryginalna i niezapomniana, wybierz salę konferencyjną w Hotelu Quadrille nad morzem. https://quadrille.pl/oferta/ekskluzywne-spotkania-biznesowe-i-sale-konferencyjne-nad-morzem/  

Dlaczego warto wybrać salę konferencyjną w Hotelu Quadrille? 

Aby Twoja konferencja była wyjątkowa, inna niż wszystkie, musisz przełamać klasyczny wizerunek. Elegancka, przestronna sala konferencyjna w Hotelu Quadrille doskonale podkreśli prestiż Twojego wydarzenia, zaskoczy gości piękną scenerią i dodatkowymi atrakcjami, których brakuje w innych obiektach. Co więcej uczestnicy konferencji odbywającej się nad morzem przyswajają wiedzę, relaksują się i odpoczywają.  

Quadrille to zabytkowy kompleks parkowo-pałacowy z XVIII wieku. Otoczony zielenią, położony z dala od miejskiego zgiełku, blisko morza, ale niedaleko centrum. Luksusowe wnętrza pałacu stworzą ekskluzywną oprawę dla najbardziej wymagającego wydarzenia. Do dyspozycji gości są tu dwie sale – sala balowa, w której zorganizować można spotkanie dla 40 gości i sala konferencyjna, która ugości grupę do 100 osób. Pomieszczenia te zostały w pełni wyposażone w profesjonalne sprzęty i dysponują doskonałym zapleczem biznesowym oraz multimedialnym. A ponadto są one klimatyzowane, ekskluzywnie zaaranżowane i doskonale przystosowane do wymogów tego typu spotkań.  

Quadrille to hotel dla dorosłych, więc tutejsi najmłodsi goście ukończyli 16. rok życia. Panuje tu kameralna atmosfera i nic nie zakłóca spokoju, co sprzyja koncentracji i przyswajaniu wiedzy podczas szkolenia i konferencji. W przerwie między zajęciami goście napiją się kawy w ogrodzie, a po zakończonym spotkaniu mogą udać się na relaksujący spacer po plaży. Szum morza, piękne widoki i spora dawka jodu gwarantują doskonałe samopoczucie. Po długich godzinach spędzonych na sali konferencyjnej do dyspozycji uczestników jest również basen, jacuzzi, sauna i profesjonalne spa, gdzie goście mogą poddać się odprężającym zabiegom i masażom. Profesjonalne gabinety zabiegowe gwarantują efektywną regenerację i dogłębny relaks. Całości dopełniają wyśmienite autorskie dania restauracji Biały Królik i wieczorna integracja w klimatycznym Pubie 10/6 w podziemiach pałacu.  

Co jednak najważniejsze, w Hotelu Quadrille uzyskasz profesjonalne wsparcie organizacyjne. Doświadczeni koordynatorzy stworzą scenariusz wydarzenia, zaproponują optymalne rozwiązania i zadbają o aranżację sali, aby w pełni spełniała wymagania. Zorganizują pokoje dla gości i będą czuwać nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia i realizacją programu. W Hotelu Quadrille zorganizujesz konferencję w niezwykłym stylu, która na długo pozostanie w pamięci uczestników. 

artykuł sponsorowany

Udostępnij artykuł:

Re/ Max światowy lider w branży nieruchomości Re/ Max światowy lider w branży nieruchomości
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem