zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

EMS - innowacyjny trening w branży fitness.

Indywidualne podejście do klienta, krótki czas spędzony na treningu i duża efektywność to odpowiedź na zapotrzebowanie zapracowanego człowieka. Wszystkie te aspekty sprawiają, że grono klientów chcących trenować EMS, cały czas się powiększa. Chcemy rozwijać nasz system franczyzowy. Podczas targów franczyza Expo na PGE Narodowym otrzymaliśmy nagrodę za franczyzowy debiut roku - co zdecydowanie motywuje nas do dalszego działania! 

 

Oferowany przez nas model biznesowy jest bardzo jasny. To idealne rozwiązanie dla osób, które oczekują szybkiego zwrotu inwestycji. 

 

Franczyza EMS Synergy oferuje swoim franczyzobiorcom szereg korzyści:

  • Pełne wsparcie przed otwarciem studia jak i po jego uruchomieniu 
  • Pomoc w wyborze odpowiedniego lokalu oraz jego aranżację
  • Szereg szkoleń dla pracowników 
  • Pomoc w opracowaniu modelu biznesowego
  • Tworzenie wspólnych działań marketingowych

Innowacyjny koncept franczyza EMS - Studio Synergy 

 

System franczyzowy Synergy, oferuje swoim franczyzobiorcom szereg korzyści nie dostępnych dla start-upów. Nasza franczyza EMS umożliwia zminimalizowanie kosztów zakupu maszyn do elektrostymulacji, dzięki programowi Easy Start. 

 

Kto jest najlepszym partnerem biznesowym Studia Synergy? 

  • Pasjonat sportu lub fitnessu

  • Ekonomista lub ekspert sprzedaży, który lubi sport i chce rozwijać swoje umiejętności w ramach własnego biznesu 
  • Inwestor chcący zaangażować się w prowadzenie studia EMS 
  • Trener lub ekspert fitness, który chcieliby uzyskać dodatkowe i sprawdzone źródło dochodu. 

Nawet jeśli branża fitness jest Ci obca - dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możesz skutecznie prowadzić Studio Synergy podchodząc do projektu jak do atrakcyjnej inwestycji. 

 

Electrical Muscle Stimulation- innowacyjny trening personalny trwający zaledwie 20 minut, tylko raz w tygodniu! 

 

Ćwiczenia angażują 90% mięśni. Stymulują mięśnie powierzchowne - czyli te, które najczęściej wykorzystywane są podczas treningów siłowych, ale również docierają do mięśni głębokich, które podczas tradycyjnego treningu nie są wzmacniane. Dzięki metodzie EMS można zapomnieć o długich godzinach na siłowni. 

Niezależnie od tego czy Twoim celem jest redukcja tkanki tłuszczowej i przyspieszenie metabolizmu, czy pozbycie się cellulitu. A może chęć poprawienia sylwetki i zwiększyć sprawności fizycznej - EMS jest dla Ciebie. Pozwoli Ci osiągnąć zakładane cele bez dużego nakładu czasowego. 

 

W zachodniej części Europy, studia EMS są bardzo popularne. W samych Niemczech jest ich już ponad 13 000. Polski rynek coraz bardziej otwiera się na innowację, a Studia Synergy mogą szczycić się największą popularnością i największym doświadczeniem w tej branży. Tygodniowo wykonujemy ponad 1600 treningów. Naszymi klientami są zarówno zawodowi sportowcy jak i osoby dopiero zaczynające swoją przygodę ze sportem. Naszym największym osiągnięciem jest posiadanie rozbudowanej sieci zaufanych klientów i świetnie wyszkolony zespół trenerów. 

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, jeśli masz dodatkowe pytania lub po prostu chcesz się upewnić, że nasz koncept jest świetnym pomysłem na biznes, skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji! 

 

www.studiosynergy.pl/franczyza

Studio Synergy

ul. Kielecka 1/1

31-526 Kraków

franczyza@studiosynergy.pl

514 514 179

 

 

 

Udostępnij artykuł:

Fastfood z foodtrucka pomysłem na biznes Fastfood z foodtrucka pomysłem na biznes
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem