zaloguj
PRZEWIŃ

Chciałbyś samodzielnie poprowadzić studio EMS Skorzystaj z atrakcyjnej franczyzy

Własne studio fitness jest marzeniem wielu osób, jednak nie każdy ma szansę je spełnić. Jest to przedsięwzięcie wymagające odpowiednich przygotowań, ale też pociągające za sobą spore koszty, które mogą być dla wielu osób zbyt przygniatające. Na szczęście istnieje atrakcyjna alternatywa, która może być świetnym pomysłem na własny biznes - jest nią własne studio EMS, prowadzone w ramach franczyzy. Poznaj bliżej możliwości, jakie daje.

Własne studio EMS - kameralny fitness

Studio fitness oparte o wykorzystanie systemu MEON EMS to atrakcyjna forma prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Przede wszystkim może to być bardziej kameralne studio, niż większość innych tego typu miejsc, co oznacza, że nie jest konieczne posiadanie ogromnej przestrzeni.

Specyfika systemu EMS opiera się bowiem na wykorzystaniu lekkich lub umiarkowanych ćwiczeń fizycznych, wspomaganych za pomocą impulsów elektrycznych, co prowadzi do uzyskania optymalnych efektów. W tym celu nie jest konieczne wyposażenie studia w niektóre urządzenia, służące do najbardziej wymagających treningów siłowych.

Dlaczego właśnie franczyza?

Studio EMS w systemie franczyzy może być rozwiązaniem dla każdego, kto chciałby sprawdzić się w roli przedsiębiorcy, jednocześnie nie ryzykując za wiele. Franczyza opiera się bowiem na wykorzystaniu przekazanego “know-how” i prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa w sieci znanej marki. Co więcej, to rozwiązanie znacząco zmniejsza kwestię wkładu własnego, który często jest kilkakrotnie mniejszy, niż w przypadku otwierania swojego biznesu od zera.

Franczyza to także bezpieczeństwo. Dzięki przekazywanej wiedzy i wsparciu marketingowemu, uzyskanie sukcesu jest znacznie łatwiejsze, niż w klasycznych systemach biznesowych. Działając w ramach znanej marki, która cieszy się zaufaniem klientów, znacznie szybciej i łatwiej pozyskać można nowych zainteresowanych własnymi usługami.

Co wchodzi w skład oferty franczyzy MEON EMS?

MEON EMS oferuje osobom zainteresowanym współpracą franczyzową w oparciu o niewielki wkład własny (rzędu 30 000 zł). Specjaliści marki pomogą w wybraniu odpowiedniego lokalu oraz sprzętu fitness, a także zadbają o pozyskanie niezbędnych środków finansowych, takich jak leasing czy dofinansowanie.

Jednocześnie, początkują przedsiębiorca uzyskuje niezbędną do prowadzenia biznesu wiedzę o specyfice firmy oraz sztuce pozyskiwania klientów. Na każdym kroku jest wspomagany za pomocą systemu szkoleń, doradztwa, a także otrzymuje specjalistyczną, bezustannie aktualizowaną wiedzę z zakresu ćwiczeń w systemie EMS.

Współpraca franczyzowa to także udział w kampaniach marketingowych, które obejmują całą Polskę i prowadzone są pod rozpoznawalnym szyldem. Dodatkowo, dla prowadzącego studio przygotowywane są specjalne materiały firmowe oraz witryna internetowa, spójna z wizją całej marki. Dzięki temu nie musi on sam zabiegać o te elementy, a może w pełni skoncentrować się na rozwoju biznesu.

W efekcie, dzięki wszystkim tym zaletom, franczyza studia EMS to rozwiązanie, które pozwala pokonać barierę wejścia na rynek usług i ułatwia odniesienie sukcesu.

artykuł sponsorowany

Udostępnij artykuł:

Fitness na trampolinach. Skokami po zdrowie i super sylwetkę Fitness na trampolinach. Skokami po zdrowie i super sylwetkę
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem