zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Kasa za terminale - jak działa akcja w kontekście Programu Polska Bezgotówkowa

Według informacji o kartach płatniczych przekazywanych przez NBP, wskaźnik liczby transakcji bezgotówkowych w Polsce od lat wykazuje tendencję stałą wzrostową. Ludzie coraz chętniej płacą przy użyciu karty, telefonu czy smartfona.

Natomiast firmy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, wyposażają się w terminale płatnicze lub kasoterminal korzystając przy tym z Programu Polska Bezgotówkowa, a ostatnio również z niebanalnej promocji „Kasa za terminale”.

Transakcje bezgotówkowe – dlaczego warto?

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że transakcje bezgotówkowe zapewniają wygodę i komfort użytkowania. Klienci chętniej płacą zajmującą niewiele miejsca kartą czy telefonem, który zawsze mają ze sobą, niż gotówką. Co równie istotne, badania pokazują, że klienci bezgotówkowi są skłonni do robienia większych zakupów niż ci, którzy są ograniczeni bieżącym zapasem papierowego pieniądza. Pliki banknotów oraz stosy monet odchodzą do lamusa. Za jakiś czas gotówkę będą mieli przy sobie tylko nieliczni.

Ponadto transakcje bezgotówkowe usprawniają także cały proces płatności. Klient nie musi odliczać odpowiedniej sumy pieniędzy, a sprzedawca nie musi wydawać reszty. Tym samym zmniejsza się prawdopodobieństwo pomyłki czy nawet oszustwa. A jeśli już jakaś nastąpi, to można ją łatwo anulować. Niezwykle istotne jest również bezpieczeństwo klienta i sprzedawcy, gdyż każda transakcja jest szyfrowana i weryfikowana przez system bankowy.

Terminal płatniczy i kasoterminal – dlaczego warto je mieć?

Badania potwierdzające wzrost transakcji bezgotówkowych sprawiły, że większość punktów sprzedaży posiada już terminal płatniczy czy kasoterminal. To przede wszystkim odpowiedź na potrzeby klientów, którzy coraz częściej wybierają płatności bez użycia gotówki. Obecnie brak możliwości płacenia zbliżeniowo wywołuje zdziwienie, a nawet coraz częściej  rezygnację z zakupu towaru czy usługi na rzecz punktu, w którym taka transakcja jest możliwa.

Między innymi dlatego postała akcja „Kasa za terminale”, która umożliwia małym i średnim przedsiębiorstwa uzyskanie terminala za 0%. To doskonała opcja dla tych, którzy jeszcze nie posiadają terminala, bowiem urządzenie niesie za sobą wiele korzyści, wśród których warto wymienić:

  • Oszczędność czasu,
  • Bezpieczeństwo,
  • Komfort użytkowania,
  • Ograniczenie ryzyka pomyłki,
  • Szybsza obsługa klienta.

„Kasa za terminale” – akcja dla klientów Programu Polska Bezgotówkowa

Popularność płatności bezgotówkowych w Polsce rośnie od momentu rozpowszechnienia się kart płatniczych, a także punktów, w których można ich używać. Coraz większa ilość Polaków, którzy chcą płacić bez użycia gotówki, wymusiła na przedsiębiorcach konieczność wyposażenia się wyrządzenie, jakim jest terminal płatniczy.

Rosnący trend przyczynił się do stworzenia Programu Polska Bezgotówkowa, który ma na celu pomóc małym i średnim przedsiębiorcom wprowadzić terminal płatniczy do swojej firmy. Dzięki uczestnictwu w programie, przedsiębiorca może wprowadzić w swojej firmie obsługę płatności bezgotówkowych bez ponoszenia kosztów.

W ramach Programu Polska Bezgotówkowa, u jednego z jego partnerów, aktualnie można skorzystać z akcji"Kasa za terminale". Każdy przedsiębiorca, który posiada kasę fiskalną marki Elzab lub Novitus, zakupioną po 1 lipca 2019 roku może w ramach programu zamówić m.in. darmowy terminal płatniczy PayTel. Natomiast kupując zestaw kasy fiskalnej i urządzenia płatniczego, może uzyskać bonus w postaci premii 200, 400 lub nawet 600 zł.

Więcej informacji o akcji dostępne jest na stronie https://www.paytel.pl/pl/nasza-oferta/kasa-za-terminale

materiał partnera

Udostępnij artykuł:

Trendy w branży e-commerce w 2018 roku Trendy w branży e-commerce w 2018 roku
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem