Olive Oil & OreganoPatafritas SA
23 Venizelou str., Thessaloniki, Greece

693 0...
Dane ukryte

Dane ukryte

www.l...
Dane ukryte

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

Olive Oil & Oregano należy do Patafritas S.A., multi-brandowej firmy sektora F&B założonej w 2000 roku z siedzibą w Salonikach w Grecji. Jest prężnie rozwijającym się restauracyjnym liderem, głównie na rynku greckim oraz w Wielkiej Brytanii, oferującym grillowane dania kuchni śródziemnomorskiej. Sprawdzona recepta naszego sukcesu to połaczenie najwyższej jakości potraw ze świeżych produktów oraz profesjonalnej i miłej obsługi. Naszą misją oraz celem, który nas wyróżnia jest zmiana i poprawa wizerunku produktów typu Fast Food, poprzez zapewnienie klientom zdrowych i pysznych potraw w grecko-śródziemnomorskim stylu.

Wymagania sieci

  • doświadczenie zawodowe w sektorze F & B;
  • posiadanie niezbędnych środków finansowych.

Jednostki własne

12 , OO & O ze swoimi restauracjami jest obecna w czterech krajach: Grecja - 7, Wielka Brytania - 3, Bułgaria - 1, Cypr - 1.

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Szkolenie Franczyzobiorca otrzyma szczegółowe Menu oraz Podręcznik Operacyjny. Zarówno franczyzobiorca jak i wszyscy pracownicy jego restauracji przejdą kompleksowe szkolenie obejmujące przekazanie informacji dotyczących surowcow, procedur przygotowania i gotowania potraw oraz zasad higieny i bezpieczeństwa. Kadra zarządzająca zostanie dodatkowo przeszkolona w zakresie kontrolingu, marketingu i komunikacji oraz innych aspektów finansowych wynikających z prowadzenia restauracji. Wszyscy pracownicy zostaną poddani ćwiczeniom praktycznym oraz przejdą okres stażu pod okiem doświdczonych pracowników istniejących restauracji OO & O z Salonik i Londynu. Wsparcie techniczne przekazanie pełnego know-how niezbędnego do otworzenia restauracji Olive Oil & Oregano obejmującego:

  • niezbędne wyposażenie i inne środki trwałe;
  • projekt urządzenia i wystroju lokalu.

Przewidywana suma inwestycji

  • Lokal o powierzchni 35-45 m2 o wysokości 4-6 m plus zaplecze;
  • Całkowity koszt inwestycji jest uzależniony od wielkości lokalu oraz infrastruktury;
  • Szacowany koszt inwestycji to 140-160 tys. euro na wyposażenie plus opłata licencyjna w wysokości 4 proc.

Osoba Kontaktowa

Łukasz Osiak

Katalog Franczyz

Sprawdź gotowe pomysły

Cipo&Baxx
Sushi Kushi