zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Mydlarnia u Franciszka

Handel Kosmetyki, biżuteria, upominki
Mydlarnia u Franciszka

LOKALIZACJA Lorient
Kuchary, ul. Mstowska 55
42-244 Mstów

MINIMALNA KWOTA INWESTYCJI 50 tys.

Opłata wstępna 1 zł

Opłata bieżąca 1 zł

Opłata marketingowa 200 zł

JEDNOSTKI WŁASNE 29

LICZBA FRANCZYZ 92

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

Natura daje nam to co najlepsze, a obcowanie z nią podczas zabiegów domowego SPA, to luksus, na który może pozwolić sobie każdy. Dokładamy wszelkich starań by profesjonalnie wyszkoleni sprzedawcy potrafili idealnie dobrać produkty zaspokajające w pełni potrzeby każdego klienta. Firma powstała w czerwcu 2002 roku wraz z założeniem pierwszej Mydlarni, w Katowicach, przy ul. Piastowskiej. W 2009 roku po pięcioletnich doświadczeniach i otwarciu czterech następnych własnych sklepów powstał pierwszy sklep franczyzowy pod szyldem „mydlarnia u Franciszka”. Dzisiaj funkcjonuje z sukcesem ok 120 sklepów w całej Polsce, z czego 29 własnych. W 2016 roku powstało kilkanaście nowych placówek. Oferta Mydlarni u Franciszka oparta jest na kosmetykach naturalnych pochodzących z różnych zakątków świata m.in. z Syrii, Maroka, Francji i Włoch. Świetnie wyszkoleni sprzedawcy potrafią idealnie dobrać produkt pod indywidualne potrzeby klienta. Osoba, która raz przekroczy próg naszego sklepu, zawsze do nas wraca.
W ramach systemu franczyzobiorcy otrzymują gotową koncepcję prowadzenia własnego biznesu opartą na nowoczesnych metodach zarządzania, popartych 15-letnim doświadczeniem. Pełna pomoc w uruchomieniu sklepu (w tym wskazanie solidnych i tanich wykonawców), bezpłatny system szkoleń i sprawdzone metody skutecznego pozyskiwania i utrzymywania lojalnych klientów to solidne podstawy sukcesu. Pakiet franczyzowy: możliwość korzystania ze znaków towarowych, bezpłatne szkolenie właściciela placówki i jego pracowników (minimum 4 dni) w zakresie wiedzy o produktach i technik sprzedaży, kurs artystycznego pakowania produktów, projekt aranżacji lokalu, program lojalnościowy, materiały marketingowe, program B2B, stroje firmowe, wsparcie podczas całego okresu trwania umowy.

Wymagania sieci

 • Franczyzobiorca powinien dysponować lokalem o powierzchni sali sprzedażowej 20-30 m2.
 • Są dwie opcje lokalizacyjne:
 • galeria handlowa – lokal lub wyspa,
 • lokal handlowy w centrum miasta, na parterze, z witryną, główne ulice handlowe, w ciągu ruchu pieszych.
 • Jednorazowa opłata licencyjna 1 zł netto.
 • Pozostałe koszty (umeblowanie i wyposażenie zgodnie z projektem franczyzowym).
 • Reklama zewnętrzna –zapewnia franczyzodawca.
 • Nie pobieramy prowizji od obrotów franczyzobiorcy.
 • Forma prawna działalności- decyzja franczyzobiorcy.
 • Wsparcie dla franczyzobiorcy

  Jedną z najistotniejszych korzyści współpracy z naszą marką, z punktu widzenia inwestora, jest poczucie bezpieczeństwa, o które dbamy cały czas. Działamy według dewizy: ”Proponując pomysł innym, najpierw wypróbujmy go na sobie”, dzięki temu możemy kompleksowo wspierać placówki franczyzowe na każdym etapie rozwoju. Firma prowadzi złożony, rozbudowany system szkoleń. Każdy nowy pracownik przechodzi szkolenie wstępne, następnie ponowne po dwóch miesiącach pracy. Szkoleniowcy odwiedzają sklepy franczyzowe w całej Polsce.

  Przewidywana suma inwestycji

  Koszt przystąpienia do sieci franczyzowej Mydlarni to 50 tys. zł netto – w tej kwocie mieści się już cena urządzeń, aranżacja lokalu i pierwsze zatowarowanie. Otrzymanie licencji kosztuje symboliczną złotówkę.

  Osoba kontaktowa

  Leszek Krzanowski, tel. 502-691-046
  Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem