zaloguj / zarejestruj

Kanz

Handel Art. dziecięce
Kanz

LOKALIZACJA
Hurtimex SA
ul. 28 Płk. Strzelców Kaniowskich 42, 90-640 Łódź

JEDNOSTKI WŁASNE 4

LICZBA FRANCZYZ 20

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

Franczyza pod marką KANZ, to oferta współpracy oparta o najlepsze wzorce funkcjonujące na rynku polskim, to także gotowa metoda na sprawdzony biznes. Marka KANZ jest obecnie czołowym kreatorem mody dziecięcej w Europie. Wyłącznym dystrybutorem tej marki w Europie Środkowo-Wschodniej jest firma Hurtimex, która ma prawie 30 letnie doświadczenie w handlu odzieżą dziecięcą. Hurtimex jest częścią międzynarodowego koncernu, Kids Fashion Group (KFG), który w branży odzieży dziecięcej należy do przodujących w Europie. KFG dostarcza na rynek 12 mln sztuk odzieży dziecięcej rocznie, oferując ją w 30 krajach poprzez sieć kilkuset sklepów własnych i ponad 2500 multibrandów. W portfolio koncernu poza marką KANZ znajduje się ponad 10 innych światowych marek. Hurtimex, poprzez wyłączność na handel tymi markami w naszej części Europy, zyskuje znaczącą przewagę w sektorze sprzedaży odzieży dziecięcej. Poza czołową, marką KANZ, Hurtimex oferuje w sklepach franczyzowych także inne równie atrakcyjne marki, m.in. Döll, Konigsmühle i Lemmi. Dzięki czemu oferta sklepowa jest szeroka i atrakcyjna wzorniczo oraz wzajemnie uzupełnia się pod względem cenowym. Jest to nowa jakość na polskim rynku, gdzie do tej pory sieci sklepów z odzieżą dziecięcą dysponują tylko jedną marką o tym samym charakterze wzorniczym i poziomie cenowym. Sieć sklepów KANZ, to dynamicznie rozwijająca się marka na polskim rynku, która pretenduje do czołowych liderów sieci franczyzowych w Polsce. Poszukujemy więc franczyzobiorców chętnych do rozpoczęcia współpracy w całej Polsce i oferujemy wszelką pomoc w tym zakresie, włącznie ze znalezieniem odpowiedniej lokalizacji, negocjacji umowy najmu lokalu czy też aranżacji sklepu.

Wymagania sieci

Zapraszamy do współpracy partnerów z miast powyżej 20 tys. mieszkańców, z lokalizacją w atrakcyjnym handlowo miejscu. Lokal handlowy powinien mieć powierzchnią od 50 m2 do 80 m2 (dopuszczamy formułę korneru) , należeć do partnera lub być przedmiotem najmu. Oczekujemy zaangażowania i motywacji we wspólnym działaniu.

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Zdobyte doświadczenie w branży odzieży dziecięcej pozwala nam skutecznie pozyskiwać konsumentów i trafnie zaspokajać ich oczekiwania. Nasi partnerzy otrzymują sprawdzone metody w handlu odzieżą dziecięcą.

 • możliwość działania pod znaną europejską marką
 • dostęp do pełnej oferty i ciągłość zatowarowania
 • brak konieczności inwestowania w towar oraz bezpłatne przesyłki towaru
 • liczne akcje promocyjne i marketingowe
 • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
 • korzystanie z naszych doświadczeń i pomocy przy wyborze lokalu
 • kompleksowe szkolenie personelu, wsparcie handlowe i techniczne
 • Przewidywana suma inwestycji

  Kwota inwestycji w adaptację lokalu uzależniona jest od stanu jego technicznego, lokalizacji i wielkości. Koszty wyposażenia w wymaganym standardzie wynoszą min 20 tys. zł netto plus jednorazowa opłata wynikająca z uruchomienia punktu sprzedaży w wysokości 5 tys. zł brutto (koszty oprogramowania sprzedażowego, drukarka fiskalna, itp.).

  Osoba kontaktowa

  Agnieszka Falińska
  Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem