Partner serwisu

Gusto DominiumDominium SA
ul. Dąbrowiecka 30; 03-932 Warszawa

(22) ...
Dane ukryte

Dane ukryte

www.p...
Dane ukryte

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

Dominium ruszyło z Franczyzą ! Pomimo posiadania w swoim portfolio ponad 70 własnych lokali, Pizza Dominium zdecydowała się na wprowadzenie franczyzy, ze względu na duży potencjał takiego rozwiązania. To odpowiedź na zapotrzebowanie polskiego rynku, który z roku na rok zawęża się i staje się coraz bardziej konkurencyjny. Przygotowania do wprowadzenia systemu franczyzowego rozpoczęły się w 2012 roku. W ciągu niespełna 2 lat pracy, w oparciu o liczne badania i analizy podobnych systemów w kraju i za granicą, został stworzony kompleksowy program współpracy, którego cechami są: maksymalizacja korzyści i duża niezależność franczyzobiorcy. Pizza Dominium stworzyła przejrzystą, a zarazem bardzo rzetelną procedurę weryfikowania potencjalnych franczyzobiorców. Jej nadrzędnym celem jest dokładna ocena szans i zagrożeń wynikających z uruchomienia i prowadzenia franczyzowej pizzerii. System franczyzy Pizza Dominium pozwala franczyzobiorcy osiągnąć, a następnie utrzymać silną pozycję na rynku. Dzieje się to przy stosunkowo dużej niezależności franczyzobiorcy, który zarządza swoją placówką i podejmuje kluczowe decyzje, ale ma szeroką pomoc pochodzącą od administracji sieci. Franczyzobiorcom zapewniamy:

  • Znaną i cenioną markę
  • Szkolenia pracowników
  • Know How
  • Podręcznik Operacyjny
  • Pomoc naszych opiekunów
Wyrusz z nami w kulinarną podróż szklakiem smaku włoskiego domu. Przyłącz się do sieci i odbierz swój powitalny prezent - stylowy skuter.
Otwórz restaurację Pizza Dominium i rozwijaj z nami swoje pasje!
Szczegóły http://www.pizzadominium.pl/franchising

Wymagania sieci

Franczyzobiorca powinien posiadać takie cechy jak: przedsiębiorczość, pracowitość, systematyczność. Odpowiedni lokal na restaurację Dominium powinien być usytuowany przy drodze o dużym natężeniu ruchu lub w galerii handlowej.

Jednostki własne

To tylko niektóre lokalizacje - Gdańsk; Białystok; Katowice; Kraków; Zakopane.

Jednostki franczyzowe

3

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Dbamy o swoich Franczyzobiorców. Każdy Franczyzobiorca ma swojego opiekuna, który służy pełnym wsparciem organizacyjnym do momentu otwarcia restauracji. Opiekunowie Dominium to wieloletni specjaliści w dziedzinie zarządzania restauracjami ich zadaniem jest odpowiednie przygotowanie franczyzobiorcy do otwarcia lokalu „Pizzy Dominium.”

Przewidywana suma inwestycji

150 tys. zł

Osoba Kontaktowa

Małgorzata Ptasińska tel. 664 023 395
Kierownik ds.Franchisingu

Katalog Franczyz

Sprawdź gotowe pomysły

Easy Waxing - Własny Salon Kosmetyczny