zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Gusto Dominium

Usługi Gastronomia
Gusto Dominium

LOKALIZACJA
Dominium SA
ul. Dąbrowiecka 30; 03-932 Warszawa

JEDNOSTKI WŁASNE To tylko niektóre lokalizacje - Gdańsk; Białystok; Katowice; Kraków; Zakopane.

LICZBA FRANCZYZ 3

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

Dominium ruszyło z Franczyzą ! Pomimo posiadania w swoim portfolio ponad 70 własnych lokali, Pizza Dominium zdecydowała się na wprowadzenie franczyzy, ze względu na duży potencjał takiego rozwiązania. To odpowiedź na zapotrzebowanie polskiego rynku, który z roku na rok zawęża się i staje się coraz bardziej konkurencyjny. Przygotowania do wprowadzenia systemu franczyzowego rozpoczęły się w 2012 roku. W ciągu niespełna 2 lat pracy, w oparciu o liczne badania i analizy podobnych systemów w kraju i za granicą, został stworzony kompleksowy program współpracy, którego cechami są: maksymalizacja korzyści i duża niezależność franczyzobiorcy. Pizza Dominium stworzyła przejrzystą, a zarazem bardzo rzetelną procedurę weryfikowania potencjalnych franczyzobiorców. Jej nadrzędnym celem jest dokładna ocena szans i zagrożeń wynikających z uruchomienia i prowadzenia franczyzowej pizzerii. System franczyzy Pizza Dominium pozwala franczyzobiorcy osiągnąć, a następnie utrzymać silną pozycję na rynku. Dzieje się to przy stosunkowo dużej niezależności franczyzobiorcy, który zarządza swoją placówką i podejmuje kluczowe decyzje, ale ma szeroką pomoc pochodzącą od administracji sieci. Franczyzobiorcom zapewniamy:

 • Znaną i cenioną markę
 • Szkolenia pracowników
 • Know How
 • Podręcznik Operacyjny
 • Pomoc naszych opiekunów
 • Wyrusz z nami w kulinarną podróż szklakiem smaku włoskiego domu. Przyłącz się do sieci i odbierz swój powitalny prezent - stylowy skuter.
  Otwórz restaurację Pizza Dominium i rozwijaj z nami swoje pasje!
  Szczegóły http://www.pizzadominium.pl/franchising

  Wymagania sieci

  Franczyzobiorca powinien posiadać takie cechy jak: przedsiębiorczość, pracowitość, systematyczność. Odpowiedni lokal na restaurację Dominium powinien być usytuowany przy drodze o dużym natężeniu ruchu lub w galerii handlowej.

  Wsparcie dla franczyzobiorcy

  Dbamy o swoich Franczyzobiorców. Każdy Franczyzobiorca ma swojego opiekuna, który służy pełnym wsparciem organizacyjnym do momentu otwarcia restauracji. Opiekunowie Dominium to wieloletni specjaliści w dziedzinie zarządzania restauracjami ich zadaniem jest odpowiednie przygotowanie franczyzobiorcy do otwarcia lokalu „Pizzy Dominium.”

  Przewidywana suma inwestycji

  150 tys. zł

  Osoba kontaktowa

  Małgorzata Ptasińska tel. 664 023 395
  Kierownik ds.Franchisingu
  Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem