zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Frankie’s

Usługi Gastronomia
Frankie’s

LOKALIZACJA
Frankies Sp. z o.o.
ul. Wita Stwosza 16, 50-149 Wrocław

JEDNOSTKI WŁASNE 5 Warszawa, ul. Nowy Świat 6/12, Wrocław, ul. Wita Stwosza 57, Wrocław, Galeria Handlowa Renoma, ul. Świdnicka 40, Wrocław, ul. Szczytnicka 54/1B, Kraków, ul. Stolarska 11

LICZBA FRANCZYZ 2+1 w przygotowaniu Olsztyn, Galeria Warmińska, ul. Tuwima 26, Wrocław, Galeria Handlowa Magnolia Park, ul. Legnicka 58, W przygotowaniu: Poznań, Galeria Handlowa Posnania

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

Frankie’s to koncept pochodzący ze Skandynawii, który skupia się przede wszystkim na zdrowym stylu życia. Pierwszy nasz Juice Bar – sokarnia charakteryzująca się miejskim, nowoczesnym designem, powstał ponad cztery lata temu we Wrocławiu, w danym momencie był to jedyny taki lokal w Polsce. Naszą specjalnością są głównie soki oraz koktajle owocowe, w menu znaleźć można około 25 rodzai. Poza tradycyjnymi świeżo blendowanymi sokami owocowymi można tu znaleźć koktajle z Super Foods, takimi jak: acai, jagody goji, guarana, woda kokosowa, a także koktajle proteinowe. We Frankie’s dużą popularnością cieszą się rownież świeżokrojone sałatki oraz kanapki. W sezonie zimowym proponowane są także soki na ciepło, tak zwane Hot Juice’s, jak np.: Apple Pie czy Sudsy, które nie tylko świetnie smakują, ale również rozgrzewają cały organizm. Produkty Frankie’s nie są wzbogacane cukrem, bądz innymi substancjami konserwującymi. Składniki dobierane są tak, żeby produkt posiadał jak największe walory odżywcze dla organizmu. Obecnie lokale Frankie’s znaleźć można w czterech punktach we Wrocławiu, Krakowie, Olsztynie, w centrum Warszawy przy ulicy Nowy Świat, od października w Poznaniu, w drugiej w Polsce pod względem wielkości galerii Posnania. Frankie’s to miejsce dla osób ceniących przede wszystkim zdrową żywność, zarówno na spotkania z przyjaciólmi, z rodziną bądź spotkania biznesowe.

Wymagania sieci

Przy wyborze franczyzobiorcy przede wszystkim ważna jest dla nas osoba stojąca za projektem. Wierzymy, że ludzki kapitał to to, co napędza sukces. Chcemy być pewni, że nasza marka będzie dobrze reprezentowana, dlatego liczy się dla nas pasja, zaangażowanie, osobowość, wtedy przekazujemy nasz koncept i rozpoczynamy nową współpracę.
Lokal pod inwestycje powinien mieć od 60 do 100 m2, w przypadku jego braku oferujemy wsparcie w poszukiwaniu.

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Osobie podpisującej z nami umowę franczyzową oferujemy trzy stopniowy pakiet działań:
1. Wybór lokalizacji/ urządzenie lokalu
Wybór odpowiedniej lokalizacji to dla nas jeden z najistotniejszych składowych prosperującego biznesu. Dokładnie analizujemy wszelkie czynniki wpływające na wybór lokalu. Doradzamy biorąc pod uwagę zarówno koszty wynajmu, prowadzenia działalności, jak i usytuowania oraz potencjału otoczenia. Następnie przekazujemy kontakty do naszych architektów, którzy pomogą urządzić lokal. Kiedy wszystkie prace są już zakończone, przechodzimy do drugiej częsci programu. 2. Trening pracowników W tej części skupiamy się głównie na szkoleniu pracowników na bazie naszego autorskiego programu “Juice Academy”. Uczymy od podstaw jak odpowiednio serwować nasze produkty, dbamy o właściwą obsługę klienta. W tej części szkolenia przekazujemy również kontakty do naszych dostawców, z którymi mamy wynegocjowane lepsze ceny. Naszą bezpośrednią pomocą służymy przez pierwszy miesiąc od otwarcia lokalu tak, żeby zapewnić własciwy start. 3. Nauka monitorowania działalności Kiedy już lokal zostanie otwary, przekazujemy wiedzę jak skutecznie monitorować dzienne operacje. W tym celu korzystamy z naszego systemu IT, który daje pełen podgląd działalności.
Dodatkowo wspieramy nasze lokale działaniami marketingowymi m.in na Facebooku, Instagramie, Snapchacie, za które nie pobieramy dodatkowych opłat. Udzielamy pomocy naszych grafików oraz dostarczamy kontakty do wszelkich dostawców naszych produktów. Poza kosztem inwestycji, jedyna opłata jaką pobieramy to 5% od całkowitej sprzedaży.

Przewidywana suma inwestycji

Przybliżony koszt inwestycji to 200-400 tys. złotych (zależna od wielu czynników takich jak lokalizacja, wielkość lokalu, stanu wyjściowego lokalu).

Osoba kontaktowa

Katarzyna Czereda
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem