zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Express Pizza

Usługi Gastronomia
Express Pizza

LOKALIZACJA
Bartosz Gołąb Company
ul. Karola Olszewskiego 136/140, 51-642 Wrocław

JEDNOSTKI WŁASNE 2

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

Express Pizza - Ta prostokątna! oferuje pizze na grubym,puszystym, a zarazem lekkim cieście. Jej nietypowa prostokątna forma zaskoczy niejednego fana okrągłej pizzy! W menu poza pizzami na bazie klasycznego sosu pomidorowego znajdują się smaki BBQ prosto z USA, które są wizytówką firmy. Express Pizza została założona przez dwóch braci, którzy swoje inspiracje czerpali za oceanem i to właśnie tam powstał pomysł na stworzenie oryginalnej, prostokątnej pizzy, której korzenie i styl wywodzą się z Detroit. Menu w którym można tworzyć własne kompozycje i smaki oraz system bezpłatnych dostaw wraz z możliwością zamówień online został stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach dla których zarówno jakość produktu oraz obsługi winien być na najwyższym poziomie. Pierwszą i drugą Express Pizzę - Ta prostokątna otworzyliśmy własnymi siłami wkładając nie tylko najlepszej jakości składniki, ale też kilogramy serca, którym chętnie podzielimy się z Tobą, gdy będziesz otwierał swoją własną prostokątkna pizzę! Wyróżnienia: 3 miejsce wg. Portalu pyszne.pl top-restauracje z dowozem we Wrocławiu w kategorii Pizza.

Wymagania sieci

Marzenie o otwarciu własnej wyróżniającej się Pizzerii - Express Pizzy - Ta Prostokątna!, dysponowanie wymaganą kwotą inwestycji oraz lokalem z możliwościa prowadzenia gastronomii wraz z przyłączem elektrycznym 15kW.

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Franczyzobiorca otrzymuje od nas pełne wsparcie zarówno na samym początku jak i podczas współpracy. Oferujemy:

 • Jasne zasady współpracy.
 • Pełne wsparcie merytoryczne przy wyborze lokalu.
 • Wsparcie marketingowe, architektoniczne oraz techniczne na zasadach konsultacji mailowych, telefonicznych oraz terenowych przy rozpoczęciu.
 • System szkoleń stanowiskowych; kucharze, dostawcy, kadra menedżerska.
 • Zarządzanie funpage fb.pl / strona internetową, gotowy szablon ulotki oraz wszelkich niezbędnych materiałów marketingowych.
 • Przewidywana suma inwestycji

  Kwota inwestycji: od 45 tys. zł. (wysokość kwoty uzależniona jest od metrażu oraz stanu technicznego lokalu). Opłata licencyjna: 5 tys. zł netto:

 • zawiera pakiet szkoleń dla franczyzobiorcy oraz załogi
 • materiały marketingowe - projekt ulotki, strona internetowa
 • Opłata franczyzowa: 5proc netto od obrotu (płatna od drugiego miesiąca działania lokalu).

  Osoba kontaktowa

  Bartosz Gołąb, tel. (+48) 697 079 927
  Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem