zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Depilacja.pl Sp. z o.o.

Usługi Uroda i fitness
Depilacja.pl Sp. z o.o.

LOKALIZACJA ul. Puławska 145, 02-715 Warszawa

telefon + 48 574 962 888

www https://depilacja.pl/pomysl-na-biznes/

E-MAIL franczyza@depilacja.pl

Opłata wstępna 35 tys.

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

Depilacja.pl to sieć salonów depilacji laserowej. Rozpoczęliśmy działalność w 2016 roku, i od tego czasu wykonaliśmy 500.000 zabiegów. Obecnie mamy blisko 65 salonów zlokalizowanych w całej Polsce, w skład których wchodzą salony własne oraz salony partnerskie. 

Jesteśmy nie tylko marką beauty, ale również technologiczną. Dzięki współpracy działu projektowego i kosmetologów wyprodukowaliśmy autorski laser. Jako pierwsi wprowadziliśmy na polski rynek medyczny laser diodowy – SPEC 3 Hybrid, posiadający 3 różne długości fal lasera. Dzięki temu rozwiązaniu laser działa na różne rodzaje włosa oraz różne fototypy skóry. Ma wbudowany system chłodzący i dodatkową głowicę chłodzącą, która niweluje odczucia bólowe i jednocześnie usprawnia pracę kosmetologa podczas zabiegu. Uwaga, istnieje również opcja zakupu naszego lasera Spec3hybrid do własnego salonu.

Skoncentrowanie na zabiegach depilacji laserowej pozwoliło nam dokładnie poznać oczekiwania klientów, a to nie tylko przełożyło się na jakość oferowanych przez nas usług i obsługi klienta, ale również rozwój technologiczny naszych sprzętów. Bazując na opiniach klientów, wynikach licznych testów oraz własnym doświadczeniu tworzymy technologię laserową, która zaspokaja najważniejsze potrzeby klientów związane z zabiegami depilacji laserowej.

 Zorientowanie się na klienta i słuchanie jego potrzeb było początkiem do rozszerzenia oferty w salonach Depilacja.pl, dlatego od 2022 roku w wybranych salonach oferujemy zabiegi modelowania sylwetki – endermologię i elektrostymulację mięśni. 

Decydując się na współpracę z Depilacja.pl samodzielnie podejmujesz decyzję o tym czy chcesz poszerzyć usługi depilacji laserowej o zabiegi modelujące ciało. 

Kosmetolodzy wykonujący zabiegi są regularnie szkoleni z technik wykonywania zabiegów, obsługi klienta w tym technik sprzedaży. To przekłada się na opinie wysokiego zadowolenia i satysfakcji klientów. Zostając naszym Partnerem masz pewność, że zyska na tym nie tylko Twój biznes ale również Twoi pracownicy poprzez szkolenia centralne będą podnosić swoje kwalifikacje. 

 

Współpraca partnerska w ramach rozwoju sieci opiera się na ścisłej komunikacji z przydzielonym Opiekunem z strony centrali Depilacja.pl i pełnym wsparciu w przygotowaniu salonu i późniejszym prowadzeniu. 

 Zdajemy sobie sprawę z wysokiego kosztu inwestycji jakim jest otwarcie własnego salonu. Dlatego w  ramach umowy oferujemy rozliczenie 50/50. W tym modelu Partner przejmuje koszt związany z przygotowaniem oraz utrzymaniem gabinetu i personelu. My odpowiadamy z zapewnienie sprzętu oraz jego serwis. Dzięki temu zdejmujemy z Ciebie obciążenie finansowe związane z inwestycją w sprzęt oraz koszty późniejszej obsługi technicznej.  

W ramach umowy otrzymasz nowoczesny, medyczny laser diodowy, serwis techniczny, szkolenie z obsługi lasera oraz potrzebne materiały dla Twojego zespołu.  Naszym celem jest umożliwienie Ci pełnego skoncentrowania się na prowadzeniu gabinetu, bez konieczności angażowania się w kwestie techniczne. Wierzymy, że ta wzajemna wymiana obowiązków pozwoli nam razem osiągnąć sukces w ramach naszej franczyzy.

Wymagania sieci

Lokalizacja – miasta, w których nie posiadamy jeszcze placówki.

Posiadanie odpowiedniego zaplecza finansowego.

Bezpośrednie zaangażowanie w bieżącą działalność.

Odpowiedzialny przedsiębiorca.

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i branży beauty. 

Wsparcie dla franczyzobiorcy

A co otrzymujesz dzięki naszej wpółpracy?

->Marka  Współpraca ze znaną, rozpoznawalną i doświadczoną marką, właścicielem największej sieci salonów beauty w Polsce. Przekazujemy know – how i koncepcję prowadzenia biznesu.

->Technologie Innowacyjny, medyczny laser diodowy – SPEC 3 Hybrid. W przypadku rozszerzenia oferty – maszyny do endermologii i elektrostymulacji mięśni.  

->Ułatwione rozliczanie Jako franczyzobiorca otrzymujesz również kasę fiskalną i terminal płatniczy co ułatwi rozliczanie się z zabiegów depilacja.pl

->Widoczność na stronie www.depilacja.pl  Twój salon będzie widoczny na naszej stronie internetowej, co umożliwia klientom znalezienie salonu i łatwą rezerwację online. 

->Infolinia Zapewniamy dostęp dla klientów do naszej infolinii, która zajmuje się rezerwacją wizyt, sprzedażą usług oraz bieżącym wsparciem klientów. 

->Dział reklamacji Rozwiązujemy wszelkie reklamacje po naszej stronie, we współpracy z franczyzobiorcą, co gwarantuje szybkie i skuteczne zarządzanie sytuacjami problemowymi.

->Szkolenia Nasza oferta obejmuje kompleksowe szkolenia, zarówno z obsługi sprzętu, obsługi klienta, sprzedażowe, jak i wewnętrznego systemu, co przekłada się na maksymalizację potencjału biznesowego. 

->Wsparcie Oferujemy także wsparcie operacyjne, dzięki czemu możesz skoncentrować się na prowadzeniu salonu, mając pewność, że wszelkie kwestie operacyjne są uregulowane. Salony franczyzowe mają własnego opiekuna, który jest do ich dyspozycji.

->  Wyłączność terytorialna W ramach umowy franczyzowej zapewniamy wyłączność terytorialną, co umożliwia Ci swobodne rozwijanie działalności w przypisanym obszarze. 

-> Marketing Dodatkowo, zapewniamy kompleksowe wsparcie marketingowe i promocyjne, co umożliwi wzmocnienie pozycji Twojego salonu na lokalnym rynku. W pierwszych trzech miesiącach podejmujemy działania marketingowe online w Twoim imieniu, aby zapewnić Ci udany start. Jesteśmy przygotowani dostarczyć Ci wszelkie niezbędne narzędzia i środki, które przyczynią się do osiągnięcia sukcesu w branży beauty i wellness.

 

Przewidywana suma inwestycji

Minimalna kwota inwestycji w placówkę koszty adaptacyjne lokalu (uzależnione m.in od wielkości i stanu lokalu oraz materiałów wykończeniowych 

Opłata wstępna 35 000zł netto

Opłata bieżąca podział przychodu 50/50

Opłata marketingowa ustalenia indywidualne

Osoba kontaktowa

Mateusz Grzmilas

Zadaj pytanie franczyzodawcy

Przejdź do formularza kontaktowego z franczyzodawcą
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem