Partner serwisuProgressive Agata Szurlej
ul. Sosnowiecka 5, 52-008 Wrocław

(71) ...
Dane ukryte

Dane ukryte

www.h...
Dane ukryte

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

Firma Progressive działa na rynku od 1997 roku i jest właścicielem sieci sklepów Czas na Herbatę. Głównym celem naszej firmy jest stworzenie ogólnoświatowej sieci sprzedaży herbat wysokogatunkowych w wyspecjalizowanych sklepach pod nazwą Czas na Herbatę. W naszych lokalach znajdą Państwo bogaty wybór herbat sypanych, kaw ziarnistych oraz wysokiej jakości akcesoriów do ich zaparzania, podawania i przechowywania. Niewątpliwym atutem naszej sieci jest fakt, iż sami tworzymy różnego rodzaju mieszanki herbaciane, których nie znajdziecie Państwo w żadnej innej sieci. Produkty, które oferujemy są wyrobami najwyższej jakości. Ponadto prowadzimy ciągłe prace mające na celu rozszerzenie naszego asortymentu, tak aby w jak najwyższym stopniu spełniały oczekiwania odbiorców.

Wymagania sieci

  • Wystrój sklepów Czas na Herbatę musi odpowiadać standardom sieci i powinien być uzgodniony z franczyzodawcą.
  • Biorca zobowiązuje się do stałego zakupu herbaty, kawy i ziół od dawcy, na zasadzie wyłączności oraz utrzymuje standardy sprzedaży naszej sieci.

Jednostki własne

28

Jednostki franczyzowe

  • sklepy franczyzowe: 21
  • punkty partnerskie 68

Przewidywana suma inwestycji

  • Sklep firmowy Czas na Herbatę – od 50 tys. zł wzwyż, w zależności od wielkości lokalu. W cenę wliczony jest projekt sklepu oraz jego umeblowanie.
  • Punkt partnerski Czas na Herbatę – od 1 tys. zł wzwyż w zależności od wielkości lokalu.

Osoba Kontaktowa

Marta Głowska, tel. 609 502 402

Katalog Franczyz

Sprawdź gotowe pomysły

Web Analytics google-site-verification: google3bcd9892e1b8f2dc.html