zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Czekoladki z logo. Co wybrać, by słodko wypromować firmę

Firma Słodkie Upominki produkująca czekoladki reklamowe na zamówienie może zaproponować klientom szeroką gamę słodkich wyrobów. Na co warto się zdecydować?

Słodycze reklamowe, w tym także czekoladki na prezent, są dziś bardzo popularnym sposobem prezentacji przekazu reklamowego. Takie pyszne upominki cieszą się dużym powodzeniem i budują rozpoznawalność i pozytywny wizerunek znacznie lepiej niż rodzaje gadżetów reklamowych, na przykład długopisy, koszulki czy kubki.

Słodkie Upominki, jako producent  czekoladek z logo może  przedstawić swoim klientom pełną paletę produktów. Na co warto się zdecydować? Oto przegląd najchętniej wybieranych słodkich podarunków z czekolady.

Tabliczki czekoladowe – w wersji mini i standard

Słodkie czekoladki z logo firmy umieszczonym na opakowaniu lub wytłoczonym bezpośrednio na produkcie. Tabliczki czekoladowe to jeden z najchętniej wybieranych upominków wykonanych z tego pysznego surowca.

Firma Słodkie Upominki produkująca czekoladki dla firm oferuje je w wieku wariantach do wyboru. Są to zarówno mini tabliczki o gramaturze 20-30 gramów, jak i pełnowymiarowe tabliczki mające 100 gramów.

Takie słodkie upominki mogą być umieszczone w różnych opakowaniach, na przykład w standardowym opakowaniu ze sreberkiem oraz papierem, w dekoracyjnych kopertach kartonikowych, opakowaniach foliowych typu flow pack. W trosce o środowisko Firma Słodkie Upominki oferuje także opakowania wykonane z foli ekologicznej – w 100% biodegradowalnej.

Czekoladowe figurki – podarunki w unikatowej formie

To jeden z popularnych podarunków czekoladowych, który doskonale nadaje się na wiele okazji. Figurki produkowane są z różnych gatunków czekolady, w tym mlecznej, deserowej, białej, a także z nowości na rynku – czekolady rubinowej, czyli różowej.

Takie czekoladki dla firm mogą przybrać różne formy, między innymi samochodu, samolotu, ludzika, buziek – emotikon, świątecznych motywów – choinka, bombka, kurczaczek. Dostępne są także czekoladki firmowe o unikatowych kształtach jak pieróg, który może stać się upominkiem pamiątkowym, różowa wstążka do promocji świadomości dotyczącej raka piersi.

Czekoladowe figurki łatwo dopasować do branży firmy, dzięki czemu można stworzyć wówczas unikatowy podarunek podkreślający jej charakter.

Czekoladki z napisami – czekoladowe telegramy i inne słodkości

Słodkości mogą wyrażać podziękowanie również w formie umieszczonego na nich napisu. Taką opcję dają czekoladowe telegramy oraz słodycze z nadrukowanymi na nich napisami.

Telegramy to popularne czekoladki firmowe, które składają się z kosteczek z tłoczonymi literami. Do wyboru są gotowe napisy, na przykład „Wesołych świąt”, „Wszystkiego najlepszego”, ale również można komponować je samodzielnie, na przykład mogą zawierać nazwę firmy.

Z kolei czekoladki z nadrukiem są personalizowane poprzez wykonanie nadruku bezpośrednio na ich powierzchni. Stosuje się wtedy bezpieczne, jadalne tusze. Na czekoladkach można przygotować napisy, drobne elementy graficzne na zamówienie. Całość pakowana jest w personalizowane opakowania.

Czekoladki Promo Card – duża przestrzeń do personalizacji

Gdy firma chce uzyskać dużą przestrzeń do personalizacji, bardzo dobrym wyborem mogą być czekoladki z napisem typu Promo Card. To mini tabliczki czekolady, które umieszczone w opakowaniu z dużą etykietą. Nadruki na zamówienie mogą znaleźć się wtedy zarówno na czekoladce, jak i na jej opakowaniu.

Wszystkie te typy czekolady oferuje firma Słodkie Upominki. Można zapoznać się z nimi bliżej pod adresem: https://www.slodkieupominki.pl/katalog/slodycze-reklamowe/czekoladki-reklamowe/czekoladki/.

Kalendarze czekoladowe – odmierzają czas do ważnej daty

Ciekawą propozycją na słodki upominek są również czekoladki z logo w formie kalendarza czekoladowego. To rodzaj upominku, który składa się z 24, 30 albo 31 sztuk czekoladek zależnie od miesiąca, na który ma być przygotowany. Czekoladki umieszczone są w opakowaniu z osobno otwieranymi okienkami.

Taki słodki upominek może być zastosowany jako personalizowany kalendarz adwentowy, ale również może on posłużyć do odmierzania czasu do innych ważnych wydarzeń, na przykład otwarcia nowego centrum handlowego, uruchomienia usługi.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij artykuł:

Zarabiaj efektownym show ! Zarabiaj efektownym show !
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem