Rentis S.A
Siedziba Aleja Krakowska 204 ; 02-219 Warszawa

Centrum Operacyjne ul. Poznańska 10 ; 62-080 Sady k/Poznana

Dane ukryte

www.r...
Dane ukryte

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

RENTIS to prężnie rozwijająca się sieć wypożyczalni samochodów o zasięgu ogólnopolskim. Naszym klientom za przystępną cenę wynajmujemy nowe, zadbane pojazdy spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa. Dzięki wysokiemu standardowi świadczonych usług współpracujemy z pośrednikami turystycznymi oraz z największymi firmami z segmentu assistance.

Wymagania sieci

Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia Dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu pracowników Znajomość zasad obsługi klienta. Zdolność do pracy pod presją czasu. Umiejętność nawiązywania i budowania długofalowych relacji handlowych Znajomość obsługi komputera i kasy fiskalnej, komputer z dostępem do Internetu (udostępniamy program do rezerwacji)

Jednostki własne

0

Jednostki franczyzowe

54

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Każdemu Partnerowi udostępniamy narzędzia pracy w postaci samochodów, jak również przekazujemy do obsługi klientów z szerokiej sieci centralnie zawartych umów handlowych. Ponadto oferujemy bogate know-how oraz bieżące wsparcie w sprawach związanych z prowadzeniem oddziału wypożyczalni samochodów. Dzięki temu wielu naszych Partnerów zaczyna zarabiać już od pierwszych miesięcy współpracy.

Przewidywana suma inwestycji

  • Opłata licencyjna: jednorazowo 8 tys. zł netto lub 300 netto miesięcznie przez cały czas trwania umowy (36 miesięcy).
  • Wpłata na wynajęcie samochodów
  • Opłata franczyzowa 10% od obrotu.
  • Min. kwota inwestycji: 50 tys. zł

Katalog Franczyz

Sprawdź gotowe pomysły

Travelplanet.pl
Zielona Budka