Partner serwisu

Julia Janus


uab Julia Janus
Stiklių str. 7, Vilnius 01131, Litwa

+370...
Dane ukryte

Dane ukryte

julia...
Dane ukryte

Wysokość inwestycji

Minimalna kwota inwestycji:

600 tys.

Opłata wstępna

0 zł

Opłata bieżąca:

0 zł

Opłata marketingowa:

0 zł

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

Julia Janus to modowa i lifestyle’owa marka dla kobiet i mężczyzn. Nasze projekty cechuje nowoczesny, miejski styl doskonale dopasowujący się do każdej sylwetki. Wierzymy, że stylu nie definiuje wiek ani rozmiar. Piękno jest wtedy, kiedy jesteś sobą. Projekty są dla wszystkich, którzy czują się wolni, nieograniczeni duchem miasta. Tworzymy unikalną odzież, wyroby skórzane i akcesoria, biżuterię, elementy wystroju wnętrz do użytku codziennego, w duchu XXI wieku. Współpracujemy z wieloma utalentowanymi jubilerami, projektantami, artystami tworzącymi w szkle i ceramice, pisarzami oraz muzykami. Zespół ten niezmiennie poszukuje nowych inspiracji. Nasze kolekcje prezentujemy w wystylizowanej przestrzeni jadalnej. Projekty sklepów cechują naturalne materiały z kompletnym wyposażeniem oraz meblami stworzonymi przez Julia Janus. W każdym salonie marki znajduje się długi, reprezentacyjny stół z pełnym wystrojem stworzonym przez Julia Janus tj. naczynia, akcesoria). Najnowsza kolekcja jest wyeksponowana wokół łącząc dwa elementy: twórczego stylu życia – mody i żywności- w sposób harmonijny. Wnętrze salonów Julia Janus inspirowane są krajobrazem krajów nadbałtyckich oraz stylem skandynawskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolekcjami mody damskiej, męskiej oraz produktów dla kuchni i domu na naszej stronie juliajanus.pl.

Wymagania sieci

 • ​Dysponowanie lokalem w centrum handlowym lub w atrakcyjnej turystycznie lokalizacji charakteryzującej się dużym natężeniem ruchu konsumenckiego.
 • Utrzymanie obowiazującej koncepcji sklepu zgodnej ze wszytskimi grupami produktów (zgodnie z wytycznymi merchandisingowymi).
 • Wymiana asortymentu Julia Janus zgodnie z aktualną kolekcją, dwa razy w roku (wiosna / lato i jesień / zima).
 • Jednostki własne

  5 sklepów na Litwie (3 w Wilnie, 1 w Kownie, 1 w Kłajpedzie)

  Jednostki franczyzowe

  2 (Kijów, Ukraina) oraz punkty sprzedaży detalicznej w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Rosji, na Łotwie, w Kazachstanie, Japonii, Stanach Zjednoczonych, Holandii, a także sklep internetowy. Mamy agentów i salony w Düsseldorfie (Niemcy), Ateny (Grecja) i Szanghaju (Chiny).

  Wsparcie dla franczyzobiorcy

 • Wsparcie podczas projektowania, aranżacji oraz merchendisingu.
 • Wsparcie w doboże odpowiedniego asortymentu.
 • Profesjonalne szkolenia pracowników przed otwarciem sklepu.
 • Wsparcie poprzez PR & Marketing.
 • Nieprzerwane dostawy produktów.
 • Nieprzerwane wsparcie i konsultacje podczas współpracy.
 • Osoba Kontaktowa

  Arnoldas Remeika

  Katalog Franczyz

  Sprawdź gotowe pomysły

  Twój portal regionalny w systemie franczyzowym