zaloguj
PRZEWIŃ

Sufity napinane ? opłacalna alternatywa

Konkurencja na rynku firm budowlanych i wykończeniowych sprawia, że trzeba coraz intensywniej poszukiwać nowych sposobów nie tylko na pozyskiwanie kolejnych klientów, ale także na zwiększenie opłacalności wykonywanych prac. Jednym z produktów, które to ułatwiają są sufity napinane Alteza. Na czym polega ich wyjątkowość?

Sufit napinany Alteza w odróżnieniu od tradycyjnego sufitu podwieszanego nie tylko lepiej wygląda i daje większą swobodę aranżacji wnętrza, ale przede wszystkim pozwala na dużo szybsze wykonanie prac, co w połączeniu z wysoką marżą w znacznym stopniu zwiększa realny zysk firmy montażowej.

Czym jest sufit napinany Alteza?

Można powiedzieć, że jest to rodzaj sufitu podwieszanego, przy czym drastycznie różniącego się od tradycyjnej gipso-kartonowej konstrukcji. Przede wszystkim do jego montażu nie są potrzebne stelaże, zaś cała instalacja odbywa się w zaledwie kilka godzin ? i to bez wynoszenia mebli z pomieszczenia. Do zabudowania tradycyjnego sufitu podwieszanego konieczne jest opróżnienie pomieszczenia, przygotowanie i zamontowanie specjalnego stelażu, montaż gipso-kartonowych płyt i wiele dodatkowych czynności, które nie tylko zabierają czas i energię pracowników, ale są też uciążliwe dla samych klientów. Prace przy jednym suficie podwieszanym trwają nawet do pięciu dni. Tymczasem sufity napinane Alteza wymagają w zasadzie jedynie przykręcenia do ścian specjalnych profili i rozciągnięcia między nimi folii PVC. Jako że cena sufitu napinanego Alteza jest porównywalna ceny sufitu podwieszanego, firma montażowa oszczędza przede wszystkim na czasie, który poświęca na instalację takiej konstrukcji.

Różnice między sufitem podwieszanym a sufitem napinanym Alteza najlepiej obrazuje poniższa tabela:

tabela Z porównania tego jasno wynika, że firma montażowa jest wstanie w tym samym czasie zainstalować nawet pięć razy więcej sufitów napinanych niż podwieszanych. Niesie to oczywiście realne korzyści. Po pierwsze więcej wykonanych zamówień to więcej zarobionych pieniędzy. Po drugie ? krótki czas wykonania, to następnie krótki czas oczekiwania przez kolejnych klientów. Dzięki temu kupujący może mieć nowy sufit w ciągu zaledwie kilku godzin, a nie kilku dni.

Kto może montować sufity napinane Alteza?

Sufity napinane ? opłacalna alternatywaW zasadzie nie ma żadnych ograniczeń jeżeli chodzi o możliwości sprzedaży i montażu sufitów napinanych Alteza. Co ważne ? nawet najmniejsze firmy wykończeniowe mogą sobie pozwolić na umieszczenie tego produktu w swojej ofercie. Zasady współpracy z firmą Alteza są na tyle elastyczne, że sprzedażą jej produktów mogą zajmować się nawet firmy jednoosobowe. Co ważne, posiadanie w ofercie sufitów napinanych Alteza sprawia, że Państwa portfolio jest o wiele bogatsze i o wiele bardziej interesujące niż w przypadku innych firm wykończeniowych. Jeżeli dodać do tego ogromny wachlarz możliwości, konkurencyjną cenę i ekspresowy czas montażu ? mamy gotową receptę na sukces. Co ważne ? nie trzeba też inwestować dodatkowych środków na reklamę samego produktu. Bowiem w większości przypadków to właśnie bezpośrednia rozmowa z klientem, a później osobiste polecenia są najlepszym narzędziem reklamowym.

Jak umieścić sufity napinane Alteza w swojej ofercie?

Aby oferować i montować sufity napinane Alteza wystarczy skontaktować się z centralą firmy ulokowaną w Łodzi. Tam pracownicy biura udzielą niezbędnych informacji, pomogą wybrać najlepszy model współpracy i dopełnią wszystkich niezbędnych formalności. Później pozostaje już tylko umieszczenie sufitów napinanych Alteza w swojej ofercie i cieszyć się z rosnących obrotów. logo alteza Paweł Kołodziejczyk Kierownik Sieci Sprzedaży tel.kom. +48 511241015

Udostępnij artykuł:

Jak sprawdzić czy dana sieć operuje odpowiednim wsparciem Jak sprawdzić czy dana sieć operuje odpowiednim wsparciem
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem