zaloguj
PRZEWIŃ

Otwieramy firmę w branży motoryzacyjnej pomysł na biznes z TOP 50

Motoryzacja jest Twoją pasją? Może warto pomyśleć o założeniu własnej firmy, która „poruszałaby się” właśnie w tej dziedzinie gospodarki? Otwieramy firmę? Doświadczeniami z prowadzenia działalności w branży motoryzacyjnej zgodził podzielić się Przemysław Czereszewski, właściciel firmy Stolteam w Tczewie. Sprawdź, czy to dla Ciebie dobry pomysł na biznes. 

Przemysław Czereszewski prowadzi swoją firmę od 2003 r. To firma rodzinna - pomaga mu żona Wioletta. Stolteam jest autoryzowanym dealerem najlepszych marek skuterów, motorowerów i quadów na polskim rynku.  

- Motoryzacja musi być pasją - mówi właściciel. - Jeżeli ktoś nie lubi być „brudny” takiego biznesu nie poprowadzi. Ktoś kto nie zna tej branży może myśleć, że to bardzo łatwa i lekka praca. Nic bardziej mylnego. Do ogarnięcia jest bardzo dużo zagadnień. W prowadzeniu takiej firmy pomogłoby ukończenie kierunkowej szkoły zawodowej.  

Poznaj jak się handluje 

Co ważne, Przemysław Czereszewski przestrzega, aby przed rozpoczęciem działalności chociaż w połowie poznać istotę spraw handlowych, finansowych…Więcej przeczytasz na stronie: https://dobrepomyslynabiznes.pl/otwieramy-firme-w-branzy-motoryzacyjnej 

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.54

Udostępnij artykuł:

Fitness na trampolinach. Skokami po zdrowie i super sylwetkę Fitness na trampolinach. Skokami po zdrowie i super sylwetkę
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem