zaloguj

POMYSŁ NA KOBIECY BIZNES: uciekinierka z korpo stworzyła bezpłatną gazetę dla pracowników korporacji

Założycielka Korpo Voice, Justyna Szawłowska, jeszcze trzy lata temu, będą jeszcze najzwyklejszą szeregową pracownicą korporacji (w Warszawie na Domaniewskiej) i świeżo upieczoną mamą, po tym jak zirytowały ją absurdalne procedury po powrocie do pracy z macierzyńskiego -  dosadnie pisząc: rzuciła ten cały korpoświat rodem z Matrixu w cholerę!

Ale nie płakała i nie rozżalała się nad swoim losem, tylko ta dzielna wojowniczka zakasała rękawy i dysponując zaledwie tysiącem złotych wymyśliła własny biznes – gazetę KORPO VOICE.

Szybko okazało się, że jest to świetna platforma dla reklamodawców, a statystyczny, wykształcony i dobrze zarabiający pracownik korporacji jest ich dobrym odbiorcą. I tak zrodziła się bezpłatna gazeta dla pracowników korporacji, najpierw wydawana tylko w Warszawie, teraz od przeszło roku, także w Gdańsku, Krakowie i Wrocławiu. Projekt ten, tworzony w dużej części przez „korpodziennikarzy”, czyli pracowników wielkich firm, to swoisty magazyn opisujący absurdy życia w korporacji, uczący przetrwania w niej, ale też pokazujący też przykłady tych, którym udało się dobrze prosperować na swoim, po ucieczce z korporacji czy dużej firmy. Gazeta bezpłatnie rozdawana jest pod największymi biurowcami w Polsce w nakładzie 60 tysięcy.

I choć początki nie były łatwe finansowo, pożyczki były konieczne, ale po roku projekt zaczął w końcu przynosić zysk. To dobry przykład jak uciec z korporacji, przetrwać i jeszcze dzięki temu nie tylko dobrze zarabiać ale godzić życie zawodowe z prywatnym oraz spełniać swoje marzenia podróżując po świecie.

Korpo Voice to już nie tylko gazeta, to także Internet, Social Media oraz Korpo TV. Projekt cały czas dynamicznie rozwija się, a zwiększenie popularności wśród odbiorców przekłada się na maksymalizację zysków.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.22

Udostępnij artykuł:

Franczyza bez cięć odpowiadamy Franczyza bez cięć odpowiadamy
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem