zaloguj
PRZEWIŃ

Top 50 pomysłów na biznes w 2020 roku.Zakładamy pasiekę.

Dzień dobry, zdaję sobie sprawę, że dla Czytelnika odwiedzającego portal „Dobre pomysły na biznes” liczba artykułów; powoli zbliżająca się do 500 (!), przekracza możliwości ich przeczytania. To sprawia, że bardzo prawdopodobne jest pominięcie akurat tego pomysłu na biznes, który byłby idealny dla Ciebie. Dlatego chciałbym Ci pomóc w poruszaniu się po setkach artykułów, nie tylko z wykorzystaniem wyszukiwarki, lecz także dzięki podpowiedziom, które pomysły są najpopularniejsze. Na podstawie informacji o liczbie odwiedzin konkretnych artykułów za ostatni rok, dokonanych bezpośrednio z wyszukiwarki Google, wyselekcjonowałem pierwsze 50 najchętniej czytanych tekstów: top 50 pomysłów na biznes w 2020 r. Następnie dokonałem ich streszczenia, tak abyś mógł się szybko zorientować, czy dany pomysł jest dla Ciebie. Jeśli okaże się, że tak, to w każdym streszczeniu pomysłu znajdziesz link, który przekieruje Cię do całego artykułu. Mam świadomość, że część z nich powstała już kilka lat temu, a przez ten czas wiele mogło się zmienić – np. ceny. Z tego powodu pod każdym artykułem wprowadziłem datę aktualizacji – dzięki temu będziesz wiedział, czy dany tekst został już poprawiony (mam w planach dalsze aktualizacje, ale to trochę potrwa). Planuję publikację streszczeń przez kolejne 50 tygodni w dziale #RatujBiznes. Dlaczego tam? Ponieważ jedną z metod ratowania biznesu będzie jego zmiana. Te podpowiedzi się przydadzą. Dla tych, którzy nie chcą tak długo czekać, mam zapowiadaną już w styczniu niespodziankę: wydam wszystkie 50 pomysłów w formie e-booka. Jeśli jesteś nim zainteresowany, to wypełnij formularz zgody na otrzymanie e-booka pod tym linkiem.
 

Zakładamy pasiekę – ile kosztuje sprzęt pszczelarski i akcesoria?

Chcesz założyć pasiekę i zastanawiasz się, ile pieniędzy będziesz musiał przeznaczyć na zakup sprzętu oraz innych niezbędnych rzeczy? Podajemy szacunkowe koszty, a także sposoby na zmniejszenie wydatków.

W ostatnim czasie moda na pszczelarstwo powraca ze zdwojoną siłą, tak samo zresztą, jak moda na inne typy aktywności rolnej i proekologicznej. Setki osób, zmęczonych pracą w korporacji i chcących uciec od zwykłej codzienności, podejmuje decyzję, by zająć się pszczołami. Ten sposób na spędzenie czasu wolnego szybko uzależnia. W pasiece, choć wymagającej wiele uwagi, człowiek ma niepowtarzalną okazję obcowania z naturą, współistnienia z nią i czerpania z jej darów. Najbardziej cieszy moment pierwszego miodobrania, gdy trud pracy przynosi najsłodszą nagrodę – miód. Zanim jednak do tego dojdzie, początkującego pszczelarza czeka wytężona nauka o zasadach prowadzenia pasieki oraz samo jej założenie, bezpośrednio związane z zakupem niemałych ilości różnorodnych sprzętów i akcesoriów.

Ile kosztuje sprzęt pasieczny?

 

Wiele osób jest zaskoczonych po podliczeniu, ile pieniędzy musieliby zainwestować, by założyć chociażby kilkupniową pasiekę. Cena jednego ula wynosi ok. 200–300 zł…

Więcej przeczytasz na stronie: https://www.dobrepomyslynabiznes.pl/zakladamy-pasieke-ile-kosztuje-sprzet-pszczelarski-i-akcesoria.

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem darmowego e-booka z top 50 pomysłami na biznes, to wypełnij formularz zgody na otrzymanie e-booka pod tym linkiem.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 2.47

Udostępnij artykuł:

Franczyza bez cięć odpowiadamy Franczyza bez cięć odpowiadamy
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem