zaloguj
PRZEWIŃ

TOP 50.Dlaczego czyszczenie sodą jest lepsze niż piaskowanie

Piaskowanie jest jedną z najpopularniejszych od lat metod czyszczenia powierzchni czy też przedmiotów. Kłopot polega jednak na tym, że czas świetności tego typu urządzeń przemija w błyskawicznym tempie – nadeszła pora na nowsze metody, takie jak sodowanie. Dlaczego jest ono lepsze od klasycznego wykorzystania piaskarek?

Postaw na nowoczesność!

Piaskowanie to już zdecydowanie melodia przeszłości. Przestarzała technologia, wymagająca dużych nakładów ludzkiej pracy, a dodatkowo niebezpieczna dla pracownika. Zupełnie inaczej jest z sodowaniem – innowacyjną technologią, opatentowaną przez SodaBlast Systems. W tym wypadku nowoczesność wiąże się z takimi określeniami, jak bezpieczeństwo, efektywność czy ekologiczność. Jakimi parametrami opatentowane maszyny SodaBlast Systems biją na głowę tradycyjne piaskarki?

Więcej przeczytasz na stronie: https://dobrepomyslynabiznes.pl/dlaczego-czyszczenie-soda-oczyszczona-lepsze-niz-piaskowanie.

 

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.26

Udostępnij artykuł:

Jakim kapitałem dysponują osoby chcące rozpocząć działalność franczyzową Jakim kapitałem dysponują osoby chcące rozpocząć działalność franczyzową
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem