zaloguj
PRZEWIŃ

Otwieramy firmę w branży motoryzacyjnej pomysł na biznes z TOP 50

Motoryzacja jest Twoją pasją? Może warto pomyśleć o założeniu własnej firmy, która „poruszałaby się” właśnie w tej dziedzinie gospodarki? Otwieramy firmę? Doświadczeniami z prowadzenia działalności w branży motoryzacyjnej zgodził podzielić się Przemysław Czereszewski, właściciel firmy Stolteam w Tczewie. Sprawdź, czy to dla Ciebie dobry pomysł na biznes. 

Przemysław Czereszewski prowadzi swoją firmę od 2003 r. To firma rodzinna - pomaga mu żona Wioletta. Stolteam jest autoryzowanym dealerem najlepszych marek skuterów, motorowerów i quadów na polskim rynku.  

- Motoryzacja musi być pasją - mówi właściciel. - Jeżeli ktoś nie lubi być „brudny” takiego biznesu nie poprowadzi. Ktoś kto nie zna tej branży może myśleć, że to bardzo łatwa i lekka praca. Nic bardziej mylnego. Do ogarnięcia jest bardzo dużo zagadnień. W prowadzeniu takiej firmy pomogłoby ukończenie kierunkowej szkoły zawodowej.  

Poznaj jak się handluje 

Co ważne, Przemysław Czereszewski przestrzega, aby przed rozpoczęciem działalności chociaż w połowie poznać istotę spraw handlowych, finansowych…Więcej przeczytasz na stronie: https://dobrepomyslynabiznes.pl/otwieramy-firme-w-branzy-motoryzacyjnej 

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.54

Udostępnij artykuł:

Jak sprawdzić czy dana sieć operuje odpowiednim wsparciem Jak sprawdzić czy dana sieć operuje odpowiednim wsparciem
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem