zaloguj
PRZEWIŃ

Internetowy Dom Towarowy - więcej niż e-handel

Coraz częściej osoby zamierzające poprowadzić własną działalność gospodarczą decydują się na wykorzystanie możliwości, jakie daje Internet. Swoim pomysłem na własny biznes podzieliła się z nami firma EnterCom. Internetowy Dom Towarowy? Warto pochylić się nad takim rozwiązaniem...

  Firma EnterCOM, która działa w branży IT od 1991 roku, od początku istnienia świadczyła usługi dla klientów biznesowych oraz szybko stała się rozpoznawalna jako solidny i wiarygodny partner w biznesie. Teraz, chcąc przenieść dobre praktyki na rynek konsumencki, firma ruszyła z nowym projektem, którym jest Internetowy Dom Towarowy.   IDT.pl to platforma e-commerce, która jest innowacyjnym rozwiązaniem zapewniającym klientom w Polsce największą liczbę produktów o przejrzystym statusie, tzn. dostępności i aktualizowanej on-line cenie.  

Wirtualny magazyn

  Na platformie znajduje się blisko 100 tys. produktów i co ważne, w Internetowym Domu Towarowym zawsze kupujemy towar dostępny w magazynie. Dzięki komunikatom wyświetlanym przy danym produkcie, które są na bieżąco aktualizowane, osoba zainteresowana kupnem danego towaru może sprawdzić czy jest on w danej chwili w magazynie, czy może chwilowo go brakuje lub czy wkrótce będzie jego dostawa. Takie rozwiązanie sprawia, że klienci nie muszą martwić się czy dany produkt na pewno jest dostępny, a po jego zakupie jeszcze tygodniami czekać aż towar zostanie sprowadzony do Polski.  

Aktualizacja ceny

  Przy wszystkich produktach znajduje się ich cena, która jest aktualizowana on-line. Koszt dostawy jest zawsze stały, a paczka zostaje dodatkowo ubezpieczona ? bezpłatnie. Dzięki temu klient zawsze wie jakie są rzeczywiste koszty kupowanego towaru.  

Profesjonalni doradcy klienta

  Klienci IDT mogą skorzystać z konsultacji przed decyzją zakupową. Przeszkoleni i dobrze przygotowani doradcy udzielą odpowiedzi na pytania, rozwieją wątpliwości i pomogą w wyborze sprzętu, który będzie spełniał wszelkie nasze oczekiwania. Co ciekawe, jeśli chcemy skontaktować się wybranym działem IDT, wystarczy zapamiętać tylko trzy początkowe cyfry numeru, ponieważ wszystkie kończą się w taki sam, charakterystyczny sposób ? 605 IDT IDT, 607 IDT IDT, 609 IDT IDT (czyli 605 438 438, 607 438 438, 609 438 438).  

Wsparcie prawne

  Janusz Turczynowicz, właściciel firmy EnterCOM Janusz Turczynowicz, właściciel firmy EnterCOMNad pracą Internetowego Domu Towarowego stały nadzór sprawują prawnicy, z wieloletnim doświadczeniem w prawie dotyczącym usług elektronicznych. Dzięki temu klienci mogą czuć się bezpieczni, a sklep szybko dostosowywany jest do wszelkich zmian dotyczących e?handlu, które pojawiają się w polskim prawie. Warto także podkreślić, że w tym e?sklepie wszystkie sesje zakupowe są szyfrowane i zabezpieczone 2048 bitowym kluczem.   Ponadto, w IDT.pl klienci mają pewność, że zamówiony towar jest zgodny z ofertą, w pełni legalny, pochodzący z oficjalnej dystrybucji, a przede wszystkim jest objęty gwarancją.  

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.08

Udostępnij artykuł:

Franczyza - pod obcym szyldem, ale na własne konto Franczyza - pod obcym szyldem, ale na własne konto
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem