zaloguj
PRZEWIŃ

Masz 15 000 zł i myślisz o franczyzie

Możesz spróbować jako doradca internetowy – podpowiadać ludziom, która firma zapewni im np. najtańszy prąd, gaz itp. Twoje 15 000 zł w zupełności wystarczy na skorzystanie z opcji…

LepszaOferta.pl - 500 zł

Jest to kalkulator sposobów na oszczędności i optymalizator wydatków - umożliwia uzyskanie oszczędności od 1,5 do 5 tys zł rocznie na korzystaniu z Lepszych ofert prądu, kredytów, GSM czy kablówki - bez odkładania pieniędzy czy odmawiania sobie przyjemności

Posiada pełny przegląd ofert rynkowych, co można znaleźć w ich porównywarkach oraz rankingach.

Współpracuje z prawie wszystkich dostawcami usług - znaleźć można tam tylko oferty spełniające surowe kryteria partnerskie, które stosują w celu ochrony klientów. Doradztwo jest w 100% bezpłatne.

Otrzymują prowizję od sprzedaży każdego produktu, a z racji tego, że posiadają wszystkie oferty, nie muszą przekonywać klientów do żadnych "sponsorowanych" umów.

Minimalna kwota inwestycji to 500 zł.

Małego nakładu finansowego wymagają np. platformy portali regionalnych, takich jak...

DlaWas.info.pl - 4 000 zł

Platforma portali składa się ze wszystkich miast powiatowych co daje ponad 300 portalową grupę. Do prowadzenia takiego biznesu potrzebny będzie jedynie komputer z dostępem do Internetu i telefon. Platforma DlaWas.info jest pierwszym projektem medialnym we franczyzie w naszym kraju. W odróżnieniu od tradycyjnych mediów portale te zarabiają nie tylko na reklamach i artykułach sponsorowanych, ale także dzięki centrum kuponów, sprzedaży biletów, zamawiania jedzenia, wpisów do bazy modelek oraz na ogłoszeniach. W projekcie Dlawas.info franczyzobiorca otrzymuje wyłączność na dany powiat, tak by portale i usługi oferowane przez portal ze sobą nie konkurowały. Koszty wejścia do sieci są bardzo niskie w stosunku do tego, co otrzymuje franczyzobiorca.

Szacowana kwota inwestycji - jedynie 4000 złotych netto i partner otrzymuje gotowy produkt w postaci regionalnego portalu informacyjnego dedykowanego dla danego miasta powiatowego.

Wysokość opłat - opłata wstępna to 4000 złotych netto (nie ma dodatkowych opłat za odnowienie licencji itp). Comiesięczne koszty to jedynie 299 zł/miesiąc.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.22

Udostępnij artykuł:

Yasumi z japońską filozofią pielęgnacji Yasumi z japońską filozofią pielęgnacji
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem