zaloguj
PRZEWIŃ

Dla prawdziwych mężczyzn sklep ze sprzętem survivalowym

Jesteś miłośnikiem podróży, strzelectwa i survivalu? Poszukujesz własnej ścieżki kariery zawodowej oraz stabilnych, wysokich dochodów? To może być oferta skierowana właśnie dla Ciebie. Zainwestuj, otwórz i prowadź sklep pod szyldem znanej w tej branży marki Hobby4Men

Oferta sklepów skierowana jest głównie do aktywnych mężczyzn oraz do kobiet poszukujących nietuzinkowego prezentu dla swojego mężczyzny.

Łucznictwo, strzelectwo, artykuły obronne

- Jako bezpośredni i wyłączny importer zapewniamy pełne zatowarowanie sklepu, wysoką marżę handlową, projekt aranżacji sklepu i mebli sklepowych, szkolenie sprzedawców i kierownika sklepu, materiały promocyjne i wyposażenia sklepu oraz pełne wsparcie już od samego początku inwestycji - informuje Konrad Frątczak, E-commerce manager Firmy KOLTER. - Sklepy Hobby4Men są obecne już w 8 galeriach handlowych. Są bardzo dobrze odbierane przez klientów oraz dyrekcje galerii i pasaży handlowych. Sklep internetowy Hobby4Men.com doskonale wspomaga sklepy stacjonarne poprzez reklamę w Internecie, prezentację oferty i kierowanie do nich klientów chcących zobaczyć i zakupić dany produkt na miejscu. Hobby4Men stawia na obecność w galeriach handlowych oraz sprzedaży przez Internet. Planujemy otwierać po kilka na rok salonów z szyldem tej marki.

Sklepy powstaną w największych miastach kraju, o liczbie mieszkańców przekraczającej 500 tys. osób. DPB

W ofercie sklepu można znaleźć produkty renomowanych światowych marek: odzież i obuwie survivalowe, artykuły strzeleckie, survivalowe, łucznictwo, scyzoryki, latarki, lunety, noktowizory, artykuły obronne bez zezwoleń i inne produkty które z pewnością zainteresują każdego chłopaka i prawdziwego mężczyznę.

- Nasz asortyment to survival i turystyka, narzędzia wyprawowe, latarki i lornetki, obuwie i odzież survivalowa, łucznictwo, ASG - air soft gun, strzelectwo rekreacyjne, artykuły obronne, prezenty dla aktywnych mężczyzn - wymienia Konrad Frątczak. Jak zapewniają miłośnicy survivalowych eskapad - zwłaszcza ci nieco starsi - obecnie porządne wyposażenie to konieczność, nawet jeśli chodzi o tak błahy przedmiot jak gwizdek, który odstrasza na drodze zwierzynę leśną.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.16

Udostępnij artykuł:

Zarabiaj efektownym show ! Zarabiaj efektownym show !
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem