zaloguj
PRZEWIŃ

Franczyza - oferty dla przyszłych przedsiębiorców!

Chcesz zacząć pracować na własny rachunek, jednak jest to dla ciebie zbyt duże ryzyko - Postaw na franczyzę - działalność sygnowaną znaną marką. Szeroki wybór branż sprawia, że z pewnością znajdziesz dla siebie odpowiednią.

Chcesz zacząć pracować na własny rachunek, jednak jest to dla ciebie zbyt duże ryzyko- Postaw na franczyzę - działalność sygnowaną znaną marką. Szeroki wybór branż sprawia, że z pewnością znajdziesz dla siebie odpowiednią.

Franczyza zwiększy twoje szanse na sukces. Prowadzenie biznesu jako rozpoznawalna marka, dostęp do całego know-how oraz wsparcie marketingowe zmniejsza ryzyko. Jest to więc świetne rozwiązanie dla początkujących przedsiębiorców, którzy w działalności biznesowej stawiają pierwsze kroki.

Jaki biznes w ramach franczyzy możesz prowadzić?

Interesuje cię franczyza? Oferty dostępne są w ramach różnorodnych branż, co zwiększa szanse na prowadzenie biznesu takiego, jaki odpowiada twoim preferencjom i oczekiwaniom. To sposób na działalność, która będzie sprawiać ci mnóstwo przyjemności. Jeżeli nie chcesz, by twoja praca kojarzyła się wyłącznie z przykrym obowiązkiem, zmieni to franczyza. Oferty obejmują zarówno sklepy spożywcze, restauracje i bary, a nawet salony depilacji laserowej czy kluby fitness. Biznes franczyzowy możesz otworzyć w takich branżach jak: handel - w tym: sklepy odzieżowe, spożywcze, z artykułami gospodarstwa domowego, ogrodnicze, perfumerie, drogerie, usługi - w tym: uroda i fitness, edukacja, finanse i bankowość, gastronomia, turystyka i hotele, nieruchomości, usługi dla biznesu. Zanim jednak podejmiesz decyzję, określ najpierw swoje preferencje. Ustal, w jakiej branży praca sprawiałaby ci najwięcej radości. Być może masz pasję, która pokryje się z prowadzonym biznesem w ramach franczyzy?

Dlaczego warto zdecydować się na franczyzę?

Franczyza to rozwiązanie, które wybiera wielu przedsiębiorców. Chociaż nie jest to w 100% własny biznes, jego prowadzenie daje mnóstwo korzyści. Większe szanse na powodzenie Franczyza oznacza działalność pod znaną marką, która jest już utrwalona w pamięci klientów. To z kolei przekłada się na duże szanse powodzenia biznesu. Nie trzeba bowiem od podstaw pracować nad wizerunkiem i budować świadomości marki.  Sprawdzony pomysł Przystępując do sieci franczyzowej, przedsiębiorca uzyskuje dostęp do pełnego know-how firmy. Jest to swojego rodzaju sprawdzony "przepis" na prowadzenie biznesu zdobyty niskim kosztem. Nie trzeba więc samemu wypracowywać "recepty gospodarczej" - zwykle metodą prób i błędów. Oszczędza to czas i koszty. Wsparcie franczyzodawcy Decydując się na uruchomienie biznesu w ramach konkretnej sieci franczyzowej, franczyzodawca zobowiązuje się wspierać franczyzobiorcę w wielu aspektach prowadzonej działalności. Przykładowo, wybierając franczyzę w sieci sklepów spożywczych Topaz, franczyzobiorca ma dostęp do sprawdzonych narzędzi marketingowych. Są to między innymi: gazetki z promocyjnymi ofertami, akcje plakatowe, weekendowe akcje promocyjne. programy lojalnościowe dla stałych klientów. Lepsze warunki umów z dostawcami i kontrahentami Franczyzodawca negocjuje warunki umów z dostawcami dla całej sieci. Dlatego jest w stanie osiągnąć znacznie korzystniejsze ceny zakupu niż właściciel np. niewielkiego sklepiku spożywczego.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.14

Udostępnij artykuł:

Jaka jest rola osoby wspierającej franczyzobiorcę Jaka jest rola osoby wspierającej franczyzobiorcę
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem