zaloguj
PRZEWIŃ

Franczyza za 1 zł Przeczytaj, czy to możliwe

Okazuje się, że - tak. Za symboliczną złotówkę można bowiem przyłączyć się do sieci mydlarni, a nawet nabyć w pełni wyposażoną myjnię parową. Okazuje się też, że można skorzystać z opcji franczyzy, w której koszt opłaty licencyjnej wynosi - 0 zł. Prezentujemy kilka przykładów takich biznesów.

Pakiet franczyzowy - tajemna wiedza danego biznesu

Istotę systemu franczyzowego stanowi pakiet franczyzowy. Nazywany jest także licencją franczyzową. Zawiera on kompletną koncepcję prowadzenia działalności gospodarczej oferowaną przez franczyzodawcę. W skład standardowego pakietu franczyzowego wchodzi:

  • znak towarowy (marka), którą franczyzodawca użycza franczyzobiorcy;
  • know-how (sprawdzona wiedza), jak prowadzić działalność w ramach franczyzy, którą franczyzodawca użycza franczyzobiorcy;
  • podręcznik operacyjny, określający procedury prowadzenia działalności w ramach franczyzy;
  • usługi świadczone przez franczyzodawców na rzecz franczyzobiorców;
  • opłaty franczyzowe wnoszone przez franczyzodawców na rzecz franczyzobiorców.

Aby zwiększyć zainteresowanie potencjalnych franczyzobiorców, właściciele zmniejszają opłatę za przystąpienie do sieci do symbolicznej złotówki.

Daj 1 zł i możesz sprzedawaj eliksir młodości

Praktykuje to np. sieć sklepów "Mydlarnia u Franciszka". Przyszły franczyzobiorca może sprzedawać wiele naturalnych kosmetyków, tj. syryjskie skarby Aleppo, francuskie wyroby marsylskich mydlarzy, marokański eliksir młodości, czy bogactwo Morza Martwego. W ramach systemu otrzyma także gotową koncepcję prowadzenia własnego biznesu opartą na nowoczesnych metodach zarządzania. A także

gwarancję stuprocentowej pomocy w tworzeniu profesjonalnego punkt sprzedaży. Każdy z naszych franczyzobiorców może liczyć też na pełną pomoc w uruchomieniu sklepu, uwzględniając również wskazanie solidnych i tanich wykonawców. Jednorazowa opłata licencyjna to 1 zł netto. Pozostałe koszty to umeblowanie i wyposażenie zgodnie z projektem franczyzowym.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.07

Udostępnij artykuł:

Jaka jest rola osoby wspierającej franczyzobiorcę Jaka jest rola osoby wspierającej franczyzobiorcę
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem