zaloguj
PRZEWIŃ

Szukasz franczyzy do 10 000 zł Koniecznie przeczytaj ten artykuł

Chciałbyś skorzystać z jakiejś opcji franczyzowej, ale jeszcze nie masz sprecyzowanego pomysłu? A może dysponujesz niewielkimi środkami na początek? Przeczytaj ten artykuł, może Ci pomożemy.

Wielu potencjalnych franczyzobiorców zadaje sobie pytanie, czy jest możliwe założenie firmy w systemie franczyzowym dysponując "jedynie" 10 000 zł?

Okazuje się, że tak, chociaż trzeba pamiętać, że im tańszy biznes, tym więcej zadań spada na właściciela - niewielki wkład finansowy przekłada się na więcej pracy i więcej zaangażowania.

Prezentujemy 10 przykładów biznesów franczyzowych, których wkład własny nie przekracza 10 000 zł.

Licencja 990 zł - Franczyza Internetowa Biura Podróży Wadi

Jest to skuteczna w działaniu, bo sprawdzona już od kilku lat forma współpracy w zakresie sprzedaży swoich własnych usług turystycznych takich jak: wizy, ubezpieczenia, bilety, wycieczki, wyprawy oraz wielu innych touroperatorów przy zastosowaniu niewielkich kosztów i elastycznego czasu pracy z zastosowaniem Internetu.

Licencja franczyzy WADI to koszt: 990 zł na 5 lat! (czyli: po 198 zł za każdy rok). Franczyzobiorca odprowadza tylko opłatę co miesiąc za działanie poprawne systemu: 150 zł.

Zysk wypracowany przez Franczyzobiorcę to 100%, które należy do niego! Chcesz? - pracujesz i zarabiasz. Nie chcesz? - nie pracujesz i zarobku nie ma. I tak naprawdę nie trzeba się martwić o całe zaplecze techniczne, umowy, serwery...

Pierwsza umowa na 12 miesięcy z późniejszą możliwością przedłużania o 5 lat. Nie martwisz się o sprawy techniczne. Nie musisz myśleć o drogim lokalu w centrum miasta.

Masz wsparcie techniczne, możliwość zakupu sprzętu używanego, ale nie drogiego. No i cały zysk jaki wypracujesz jest tylko i wyłącznie: Twój.

Licencja: 1800 zł netto - Wydawnictwo Modry Słoń

Firma zajmuje się wydawaniem personalizowanych bajek dla dzieci. Każde dziecko może stać się ich bohaterem i wymienione będzie tam z imienia i nazwiska. W ofercie wydawnictwa m.in: edukacyjne książeczki dla dzieci, gry logiczne krecik, książki personalizowane, a także zabawki edukacyjne dla dzieci.

Wymagania wobec franczyzobiorców są naprawdę przyjazne dla biorcy. Wystarczy mieć komputer i czarno-białą drukarkę laserową. Nie trzeba wynajmować ani specjalnego pomieszczenia, ani pożyczać w banku ogromnej kwoty na inwestycję. Drukować można we własnym domu. Składanie książek jest bardzo łatwe.

A koszt inwestycji przystępny. Wydawnictwo ustaliło cenę pojedynczej licencji na rynek polski na 1800 zł (netto). Biorca musi zainwestować również w zakup półproduktów do produkcji bajek: ilustracji i okładek - przy podpisaniu umowy minimalnie 120 sztuk, przy kolejnych zamówieniach min. 60 sztuk lub ich wielokrotność.

Pakiet startowy: 3 900 zł - Cogdziekiedy.info.pl

To platforma regionalnych portali informacyjnych w miastach powiatowych, na których zamieszczane są informacje, w formie kalendarza, o tym co, gdzie i kiedy wydarzy się w danym powiecie.

Stworzenie portalu od podstaw, zdobycie doświadczenia i wiedzy potrzebnej, aby stać się liderem medialnym w swoim powiecie to proces trwający latami i pochłaniający dziesiątki tysięcy złotych. Przystępując do tej platformy już w kilkanaście dni możesz wystartować z produktem najwyższej jakości przy minimalnym wkładzie finansowym.

Bardzo istotne jest to, że do prowadzenia portalu informacyjnego nie potrzeba zespołu współpracowników (handlowców, dziennikarzy, reporterów, informatyka, grafika).

Przewidywany koszt inwestycji to 3 9 000 zł + VAT (miasto + powiat) przyłączenie do sieci/pakiet startowy. Abonament miesięczny - 299 zł + VAT.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.19

Udostępnij artykuł:

Mobilna kosmetyczka Anna Marchlewska Mobilna kosmetyczka Anna Marchlewska
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem