zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Franczyza z myślą o najmłodszych - zainspiruj się dziećmi

Najmłodsi mogą być nieocenionym źródłem inspiracji. Także, jeśli chodzi o dochodowy biznes franczyzowy. Dziecięca moda, kreatywne zabawki, personalizowane książeczki, taniec, sale i place zabaw, języki obce, agencja niań, szkółka piłkarska - wybór biznesów związanego z milusińskimi jest niemal tak duży, jak duża jest dziecięca wyobraźnia.

Jeśli więc lubisz dzieci i chcesz sprawiać, żeby były szczęśliwe i spełnione - przeczytaj ten artykuł.

Przygotowaliśmy 10 pomysłów na franczyzy, które powstały z myślą o dzieciach.

KREATYWNE MALUCHY - twórcze zabawki dla dzieci

Dzieci kochają zabawki! Jeśli chcesz rozwinąć swój biznes w przyszłościowej branży kreatywnych zabawek dla dzieci lub poszukujesz nowatorskich, bardziej skutecznych sposobów dotarcia do najmłodszych i ich rodziców skorzystaj z oferty franczyzowej KREATYWNE MALUCHY.

Jako jedyna firma na rynku łączy ona sprzedaż produktów na wyspach w centrach handlowych z pomysłowymi warsztatami. Pozwalają one przetestować towary i doświadczać twórczej zabawy.

Dodatkową formą promocji i sprzedaży może być organizacja kreatywnych eventów dla instytucji zewnętrznych. Firma poszukuje osób do współpracy, które - niewielkim nakładem finansowym potrzebnym jedynie na zakup "wyspy" oraz na zatowarowanie - chcą czerpać wymierne korzyści z franczyzy KREATYWNYCH MALUCHÓW jako dodatkowego źródła dochodu, a z biegiem czasu wzmacniać swoją stabilność finansową.

Oferta kierowana jest również do fascynatów kreatywnej edukacji, którzy poszukują ciekawych sposobów na codzienną pracę wykorzystując potencjał znanej marki, dostępność szkoleń i wypróbowanych metod sprzedaży. Zestawienie inwestycyjne:

  • meble 13000 zł netto;
  • pierwsze zatowarowanie 9000-15000 zł netto;
  • Pakiet franchisingowy (jednorazowa opłata) 2500 zł brutto;
  • 400 zł netto - stała opłata miesięczna.

Możesz też skorzystać z innych opcji franczyzowych dotyczących zabawek dla dzieciaków, np. TOY PLANET, WYSPA SZKRABÓW itp.

KIDS STUDIO - jedyny taki projekt franczyzowy

Twoją pasją jest taniec, akrobatyka i chcesz dzielić się nią z dziećmi? To franczyza idealna dla Ciebie. KIDS STUDIO powstało w odpowiedzi na chęć zmiany upodobań współczesnej młodzieży, spędzającej czas najchętniej przed komputerem lub telewizorem.

Szkoła proponuje alternatywną formę odpoczynku, motywując: sport to nie tylko zdrowie, ale również nauka wytrwałości, samodyscypliny, koncentracji. To lepszy start w przyszłość. To nauka poprzez zabawę. Uwolnienie młodzieńczej energii i ekspresji w pozytywny sposób. Rozwijanie cech motorycznych. W ofercie znajdują się zespoły taneczno rytmiczne dla najmłodszych (4-6 lat) i zespoły taneczne oraz gimnastyczne dla dzieci starszych.

KIDS STUDIO to jedyny w Polsce franczyzowy projekt przestrzeni sportowych dedykowany dzieciom. Dwie filie działają z powodzeniem w Zgierzu i Częstochowie. W ofercie są zajęcia takie jak: akrobatyka, gimnastyka artystyczna, rytmika, balet, hip hop, break dance. Dzieci uczą się tańczyć na dwa sposoby: jako członkowie zespołów oraz uczestnicy otwartych zajęć karnetowych.

Warunki lokalizacyjne: miasto powyżej 10 tys. mieszkańców;

Warunki lokalowe: lokal min. 150 m2.

Zestawienie inwestycyjne:

Min. kwota inwestycji: od 35 tys. zł;

Wykupienie licencji: 10 tys. zł;

Zakup materiałów do standaryzacji wnętrz: od 15 tys. zł;

Stała opłata miesięczna: 1 000 zł;

Roczna opłata marketingowa: 3 000 zł.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.30

Udostępnij artykuł:

Co jest kluczowe w szkoleniu franczyzobiorcy Co jest kluczowe w szkoleniu franczyzobiorcy
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem