zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Pomysł na biznes – zakładamy lodziarnię

Kto z nas będąc dzieckiem nie marzył o prywatnej lodziarni, która spełniałaby nasze smakowite życzenia? Może właśnie lodziarnia, to dla Ciebie najlepszy pomysł na biznes. Jak można spełnić takie marzenie? Możesz, np. skorzystać z oferty sieci Lody Przygoda. To marka stworzona przez ludzi lubiących lody. Masa lodowa produkowana jest specjalnie dla tej firmy.  

 

- 8-letnie doświadczenie pozwoliło nam na rozwój sprzedaży lodów włoskich z automatu oraz lodów tradycyjnych - mówi Łukasz Przygoda, ABC Consulting. - Oferujemy współpracę długoterminową na jasnych i czytelnych zasadach. U nas możesz prowadzić biznes a zarazem pomagać potrzebującym dzięki obopólnej współpracy z Fundacją Anny Dymnej. Jako nieliczni oferujemy 4 formy współpracy, prawdopodobnie najtaniej na rynku! - dodaje.  

Pierwsza forma współpracy - przyczepa gastronomiczna która może być wyposażona w maszynę do lodów świderków lub lodów włoskich. Przyczepa gastronomiczna posiada: 

  • zabudowę meblową w postaci półek, blatów i szafek; 

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.42

Udostępnij artykuł:

Jaki powinien być stosunek teorii do praktyki podczas szkolenia franczyzobiorcy Jaki powinien być stosunek teorii do praktyki podczas szkolenia franczyzobiorcy
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem