zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

TOP 50.Zainwestuj w biznes kanapkowy – zostań Panem Kanapką!

Czy handel kanapkami może być dobrym pomysłem na biznes? Patrząc na rozwój tego segmentu rynku w ostatnich latach – jak najbardziej! Firm kanapkowych jest coraz więcej. „Panowie Kanapki” lub „Panie Kanapki” są codziennością w dużych miastach, a coraz częściej także w miastach średniej wielkości, takich jak Tczew, Elbląg, Konin czy Włocławek. 

Planując tego rodzaju krok, warto pamiętać, że właśnie na kanapkach na ciepło z mięsnym kotletem wyrosła największa na świecie sieć restauracji fastfoodowych – McDonald’s. 

Legenda hrabiego 

Choć nazwa „kanapka” brzmi swojsko, jest to raczej wynalazek krajów anglosaskich. Uważa się, że na ten oryginalny pomysł wpadł hrabia Sandwich. 

Warto jednak pamiętać, że kanapki musiały istnieć od momentu, gdy człowiek wpadł na pomysł wypieku chleba. To po prostu potrawa na bazie cienkich kromek białego lub razowego chleba, ewentualnie rozkrojonej bułki, posmarowanych masłem, okładanych wędlinami, pieczenią wieprzową, kiełbasą, szynką lub serem, spożywanych z jajkiem na twardo, plasterkiem ogórka lub rybą. Pozostaje jeszcze tylko wybór jednego z fantazyjnych sosów i gotowe. Kombinacji jest bez liku. 

Więcej przeczytasz na stronie: https://dobrepomyslynabiznes.pl/zainwestuj-biznes-kanapkowy-zostan-panem-kanapka

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.41

Udostępnij artykuł:

Na co postawić przy wyborze lokalizacji dla swojego biznesu Na co postawić przy wyborze lokalizacji dla swojego biznesu
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem