zaloguj
PRZEWIŃ

Odbierz dotację i otwórz dochodową mobilną myjnię parową

Myjnie parowe to innowacyjne rozwiązanie, które rewolucjonizuje branżę myjni samochodowych i robi furorę wśród konsumentów oraz przedsiębiorców szukających pomysłu na dochodowe przedsięwzięcie. Dzięki chętnie przyznawanym dotacjom na przyjazne dla środowiska rozwiązania teraz ekologiczną myjnię parową można szybko otworzyć, nie wydając ze swojej kieszeni nawet złotówki.

  Pomysł na biznes-myjnia Fot. 1 Mycie felg myjnią parową Optima DMF

Biznes pełną parą ? sprawdzony plan biznesowy i innowacyjna technologia

Rynek myjni samochodowych wciąż jeszcze nie jest nasycony, a uruchomienie mobilnej myjni parowej jest nie tylko prostsze (brak zezwoleń), ale także zwiększa konkurencyjność (możliwość realizacji usługi bezpośrednio u klienta) - twierdzą eksperci analizujący rynek motoryzacyjny w Polsce. Przedsiębiorcy, którzy rozważają otworzenie stacjonarnej myjni samochodowej, coraz częściej porzucają ten pomysł i decydują się na zakup myjni parowej, która ma olbrzymi potencjał biznesowy oraz przewagę konkurencyjną nad myjniami wodnymi w wielu aspektach.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.01

Udostępnij artykuł:

Motto Brainy to szczęśliwe dziecko w szkole, w grupie rówieśniczej, w rodzinie. Motto Brainy to szczęśliwe dziecko w szkole, w grupie rówieśniczej, w rodzinie.
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem