Partner serwisu

Pod krawatem, w kasku, z brzytwą lub kuflem - idealna franczyza dla panów

Według socjologów podział na zawody męskie i żeńskie bezpowrotnie odchodzi do lamusa. Kobiety są obecne w każdym środowisku zawodowym. W dzisiejszych czasach o wyborze zawodu decyduje już nie płeć, ale przede wszystkim predyspozycje, umiejętności i pasja. Wielu panów twierdzi jednak, że wciąż są biznesy, w których króluje właśnie mocniejsza płeć. Jakie? Przeczytaj.

W jakich biznesach panowie odnajdują się lepiej? Sami przyznają, że są to biznesy związane z gadżetami, sportem, modą, budowlanką, autami, rolnictwem, ale także gotowaniem czy fryzjerstwem - wykonywanie określonego zawodu wpływa na postrzeganie mężczyzny wśród rodziny, przyjaciół, kreuje jego wizerunek w oczach kobiet.

Odpowiednia praca rozwinie jego osobowość, stworzy nowe wyzwania, wpłynie na poczucie własnej wartości i przede wszystkim zapewni niezłe zyski. Tym bardziej, że opcje franczyzowe są o wiele pewniejsze i bezpieczniejsze niż start pod własną, ale nieznaną jeszcze marką. A to doceni każdy pan - nawet największy ryzykant.

BARBER SHOP POLAND - prawdziwie męski salon fryzjerski

Nikogo już nie dziwi, że to właśnie mężczyźni uznawani są za prawdziwych mistrzów fryzjerstwa i znawców wszelkich gatunków włosów. Nikt też tak jak oni nie operuje fachowo brzytwą. Tymczasem fryzjer męski - barber, zwany potocznie "golibrodą" to jeden z trudniejszych zawodów. Wielu z nich kształci się za granicami naszego kraju. Korzenie barber shopów sięgają początków XIX wieku.

Obecnie moda na spotkania z cyrulikiem wróciła. Możesz to wykorzystać i zostać właścicielem klimatycznego miejsca, do którego wstęp będą mieli tylko prawdziwi mężczyźni. W Polsce powstaje pierwsza sieć barber shopów pod nazwą BARBER SHOP POLAND.

Są to najprościej mówiąc męskie salony fryzjerskie, wyspecjalizowane w strzyżeniu i modelowaniu brody. Tam króluje golibroda w starym stylu, który zajmuje się nie tylko męską głową, ale i brodą oraz bokobrodami.

BARBER SHOP POLAND otwiera salony "pod klucz", czyli wykonuje projekt, a następnie remont i adaptację pomieszczeń, oraz wyposaża je w meble wyprodukowane przez największą polską firmę mebli fryzjerskich - Panda Trzebnica.

Dysponuje ekipą doświadczonych szkoleniowców, którzy realizują indywidualne programy szkoleniowe dostosowane do potrzeb kandydatów wybranych w procesie rekrutacji. Dzięki takim salonom jak BARBER SHOP POLAND jak za dawnych lat można ostrzyc włosy oraz zaznać prawdziwie męskiego golenia brzytwą.

Warunkiem uczestnictwa we franczyzie jest mieszkanie w miejscowości powyżej 50 tys. mieszkańców oraz bycie fryzjerem lub właścicielem salonu fryzjerskiego. Franczyzodawca, wyłącznie na spotkaniach z potencjalnymi inwestorami, przedstawia szczegóły i zakres współpracy.

Katalog Franczyz

Sprawdź gotowe pomysły