zaloguj
PRZEWIŃ

Koniec z bezrobociem! Pomysł na biznes - Oguo.pl

Prawdziwa rewolucja na rynku usług nie tylko w Polsce ale być może i na całym świecie.

Oguo.pl ? Koniec bezrobocia w Polsce! Platforma nowych możliwości

Według badań Gemius blisko połowa Polaków szuka w sieci porad na temat zdrowia, a ponad 32% poszukuje wsparcia w sprawach związanych z komputerami. Nie brakuje również popytu na rady z zakresu prawa, motoryzacji czy urody. Odpowiedzią na te zapotrzebowania stał się serwis Oguo.pl. Według badań prowadzonych przez Millward Brown 63,7% Polaków powyżej 15 roku życia korzysta regularnie z internetu, co oznacza, że blisko 19,21 mln naszych rodaków spotkać można online (nieznacznie przeważają mężczyźni), przy czym tendencję wzrostową widać szczególnie w przedziale wiekowym 40-59). Warto podkreślić, że według CBOS blisko jedna trzecia internautów (ok. 33%) dokonuje wpisów na forach internetowych, które uważane są za dobre źródło informacji oraz postrzegane są jako miejsca, gdzie można uzyskać poradę na określony temat. Nasza aktywność coraz częściej przenosi się do internetu, który nie jest już tylko formą rozrywki, ale coraz częściej staje się źródłem informacji. Polacy szukają porad już nie tylko w wyszukiwarce Google, ale również na Facebooku i na specjalistycznych forach. Informacje dotyczą różnych dziedzin życia i rozmaitych problemów, od zakupów po budownictwo, zdrowie i kwestie prawne. Jednocześnie do tej pory nie było jednego miejsca umożliwiającego uzyskanie fachowych porad od kompetentnych osób, ekspertów, z którymi dodatkowo można było na żywo porozmawiać. Tę lukę wypełnia właśnie innowacyjny projekt Oguo.pl. Prawdziwa rewolucja na rynku usług nie tylko w Polsce ale być może i na całym świecie. https://youtu.be/I8tPGjjRLVs

Ekspert pod ręką

Ogólnopolska Giełda Usług Online Oguo.pl to nowatorski pomysł, którego ideą jest chęć podniesienia jakości usług świadczonych w internecie bez względu na branżę czy dziedzinę życia, jakiej te usługi dotyczą. Jest to platforma, gdzie każdy internauta znajdzie specjalistów i fachowców, których wiarygodność oraz poziom wiedzy potwierdzane są przez samych użytkowników portalu ? poprzez system oceny i wystawiania opinii. To oznacza, że dokonywana jest wiarygodna selekcja najlepszych specjalistów, dzielących się swoją wiedzą online. Komunikacja pomiędzy klientem a osobą świadczącą usługę na platformie Oguo.pl odbywa się za pomącą wideo-chatu online. Takie rozwiązanie pozwala na maksymalną interakcję w czasie rzeczywistym i umożliwia klientowi zadawanie pytań ekspertowi na bieżąco. Dzięki temu nie trzeba czekać długo na odpowiedź specjalisty, jak ma to miejsce np. w przypadku forów internetowych, grup dyskusyjnych itp. Rozmowa z ekspertem może trwać tyle, ile jest to potrzebne, aż do wyczerpania tematu. To natomiast warunkuje, że koszt świadczonej usługi stanowi rzeczywiste odzwierciedlenie wygospodarowanego czasu trwania konsultacji. Użytkownik płaci za czas w rozliczeniu minutowym. Klient platformy otrzymuje możliwość kontaktu z najlepszymi fachowcami bez względu na miejsce zamieszkania i bez tracenia czasu na dojazd. Dodatkowo każda konsultacja ze specjalistą może zostać nagrana, co umożliwia potem korzystanie z informacji wielokrotnie, w dogodnych chwilach.

Konsultacje jako źródło dochodu

Jednak platforma Oguo.pl to nie tylko wygodne, wiarygodne miejsce w internecie dla każdego, kto poszukuje kompetentnych specjalistów i wyczerpujących informacji z różnych branż, ale także doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają interesującej pracy. Konsultacje online nie tylko mają szansę stać się ciekawym sposobem na kontynuowanie pracy zawodowej dla tych, którzy borykają się z problemem zatrudnienia. Mogą być także istotnym zastrzykiem dla domowego budżetu jako zajęcie dodatkowe. Każdy, kto posiada rzetelną wiedzę, udokumentowane doświadczenie, w wybranej dziedzinie, może zostać ekspertem Oguo.pl. Wystarczy wysłać zgłoszenie. Współpracownik portalu nie tylko sam decyduje o tym, ile czasu przeznaczy na pracę w ramach usług oferowanych, ale również sam ustala za nią stawkę. Funkcjonalność serwisu poprzez system rankingowania gwarantuje możliwość szybkiego wyszukiwania zweryfikowanych przez społeczność serwisu autorytatywnych ekspertów. O jakości doboru ekspertów świadczy również procedura ich weryfikacji przeprowadzana z poziomu pracowników platformy. Osoby zgłaszające się jako eksperci zobligowani są do przedstawienia stosownych dokumentów, referencji świadczących o ich kompetencjach w deklarowanej dziedzinie. Można zarabiać na posiadanej wiedzy bez wychodzenia z domu i bez konieczności szukania klientów na własną rękę. Portal zapewnia darmową promocję usług i zapewnia zdobywanie sprofilowanych odbiorców. Nie bez znaczenia jest również wyjście poza lokalny rynek i możliwość dotarcia do osób nie tylko z całej Polski, ale i z całego świata.

Europa też stawia na e-usługi!

Platforma Oguo.pl ? poza tym że jest innowacyjnym, nowatorskim pomysłem na usługi charakteryzujące się bardzo wysoką jakością ? doskonale także wpisuje się w trend, jaki obecnie dominuje w Unii Europejskiej i w strukturze funduszy przeznaczonych na dofinansowanie polskich odbiorców w latach 2014-2020. Duży nacisk kładzie się tutaj na projekty innowacyjne oraz na zwiększenie dostępności e-usług, które, jak podkreślają eksperci, będą się w naszym kraju intensywnie rozwijały w ciągu najbliższych 5 lat. Na coraz większej dostępności e-usług koncentruje się w Polsce program dofinansowania w ramach Działania 2.4, który wspiera tworzenie i rozwój usług w formie elektronicznej poza sferą administracji publicznej. Platforma Oguo.pl jest właśnie wyrazem tego trendu ? to odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie na zaawansowane, profesjonalne e-usługi w sieci. Specyfika tego serwisu stawia przede wszystkim na wysoką jakość oferowanych usług, dzięki czemu dostarcza użytkownikom poszukiwanych, wiarygodnych informacji, a z drugiej strony pozwala najlepszym konsultantom dokonywać transferu wiedzy za stawki przez z nich określone. Intensywnie rozwijana platforma, ma dużą szansę, by wkrótce stać się tym miejscem w internecie, do którego w pierwszej kolejności będą kierować się użytkownicy sieci, szukając rozwiązań problemów o różnym stopniu złożoności. Innowacyjny system aktualnie znajduje się w wersji beta, efektywnie wzmacnia swoje zasoby kompletując ekspertów z różnych obszarów by swoją interdyscyplinarnością zagwarantować szeroką gamę usług.

Materiały Partnera

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.09

Udostępnij artykuł:

Pomysł na biznes - zostań operatorem drona Pomysł na biznes - zostań operatorem drona
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem