zaloguj
PRZEWIŃ

Jak to działa?

dobrepomyslynabiznes.pl to pierwszy ogólnopolski portal skupiający pomysły na własną działalność, który powstaje przy aktywnym współuczestnictwie Czytelników.

W naszym serwisie wszystko zaczyna się od Was – jesteście zarówno informatorami jak i partnerami w zbieraniu opłacalnych, ale przede wszystkim ciekawych i nierzadko zaskakujących pomysłów na własną działalność. Pomysłów, które rodzą się w Waszej okolicy, w Waszym mieście, a może nawet i w Waszych głowach, warsztatach czy garażach.

Każdy z Was może przedstawić ciekawy pomysł na biznes – może on być uzupełniony także zdjęciem, pytaniami, dodatkowymi informacjami lub komentarzem.

Franczyzodawcy - mogą dodawać dane do katalogu franczyz zakładając konto bezplatne lub premium pod adresem: https://www.dobrepomyslynabiznes.pl/franczyzodawca/

Z nami będziesz uczestnikiem
dziennikarskiego procesu
tworzenia artykułu !

1. Zarejestruj się na naszej stronie

Rejestracja w portalu pozwoli Ci na dodawanie własnych pomysłów na biznes, które potem będą mogli oceniać inni czytelnicy, głosując na nie.Zgodnie z regulaminem z dodawania pomysłów są wykluczeni franczyzodawcy i sieci partnerskie,ajencyjne.

Dzięki temu dowiesz się czy Twój pomysł ma szansę na powodzenie.

Rejestrując się tworzysz swoje konto, gdzie będziesz mógł na bieżąco monitorować oceny wszystkich swoich pomysłów.

Zarejestruj

Masz już konto?

Zaloguj się

2. Masz pomysł na biznes? Podziel się nim!

Widziałeś w Twojej okolicy jakieś ciekawe, dochodowe zajęcie, które może być świetnym pomysłem na biznes? Udostępnij je!

Robiąc zdjęcie i klikając na przycisk “Dodaj swój pomysł” w prawym górnym rogu można zainicjować wątek na naszej platformie zamieścić zrobione przez siebie zdjęcie, film, link lub napisany przez siebie tekst.
Wystarczy zarejestrować się w portalu, aby móc dodawać. Każdy zgłoszony przez Was pomysł będzie sprawdzony czy jest zgodny z regulaminem portalu.

Sprawdź najnowsze pomysły:

3. Najlepsze pomysły opublikujemy w serwisie

Klikając na ikonę głosowania na zdjęciu inni Czytelnicy mogą zasygnalizować swoje zainteresowanie danym pomysłem.

Pomysły, które spotkają się z zainteresowaniem największej liczby innych Czytelników zostaną opracowane przez naszych dziennikarzy i będą dostępne na naszej platformie.

O, TAK!

O-TAK!

„To naprawdę ciekawy i innowacyjny pomysł na biznes! Chcę wiedzieć o nim więcej!”

O – TAK! TO MNIE INTERESUJE!

Macie jakieś ciekawe pomysły na biznes?
Wasze otoczenie może być ich skarbnicą!
Zaczerpnijcie z niej!

Zarejestruj


Warning: include(templates/dobre-2020//modules/footer_newsletter.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/platne/serwer16965/public_html/dobrepomysly-git/templates/dobre-2020/strony/_strony.php on line 32

Warning: include(templates/dobre-2020//modules/footer_newsletter.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/platne/serwer16965/public_html/dobrepomysly-git/templates/dobre-2020/strony/_strony.php on line 32

Warning: include(): Failed opening 'templates/dobre-2020//modules/footer_newsletter.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php56-fpm/lib/php') in /home/platne/serwer16965/public_html/dobrepomysly-git/templates/dobre-2020/strony/_strony.php on line 32
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem