zaloguj
PRZEWIŃ

Szukasz franczyzy do 10 000 zł Koniecznie przeczytaj ten artykuł

Koszt: 6300 zł - Artystyczne malowanie wnętrz "Bajart"

To nowoczesny pomysł na wykończenie ścian zarówno w domach jak i lokalach. Zajmujemy się projektowaniem i malowaniem obrazów na ścianach według indywidualnych upodobań klientów. Każda praca jest wykonywana odręcznie, dzięki czemu jest całkowita dowolność tematu i ich niepowtarzalność.

Franczyza artystycznego malowania wnętrz, to pomysł na niskonakładowy biznes połączony z pasją. Oferta kierowana jest do osób uzdolnionych artystycznie (które marzą o własnej firmie), oraz przedsiębiorców, dobrze czyją się w tym temacie i będą chcieli zatrudnić artystów.

Inwestycja: ok. 8 500 zł - Panele reklamowe

Promują one przede wszystkim lokalnych przedsiębiorców, np. hydraulików, przedsiębiorców, informatyków itp., którzy nie dysponują wysokim budżetem reklamowym. Właśnie w tej grupie klientów szukają partnerzy firmy.

Zaleta tej formy reklamy polega na tym, że potencjalny klient może schować namiary na konkretną firmę do portfela lub kieszeni. Inwestycja w biznes wynosi ok. 8 500 zł.

Franczyzobiorca otrzymuje do swojej dyspozycji 6 dużych i 4 mniejsze panele wizytówkowe. Tablice są objęte patentem.

Umieszczane są w galeriach handlowych, w domach kultury, na terenie pływalni, siłowni, w urzędach i supermarketach. W pierwszym roku współpracy z Panelami Reklamowymi franczyzobiorca nie ponosi żadnych opłat. Później miesięczna opłata licencyjna wynosi 300 zł miesięcznie. Stosunkowo niska kwota współpracy przyciąga młodych inwestorów. Współpracą zainteresowane są także agencje marketingowe.

Na start: 9 840 zł - FreeTV

FREE TV to biznes oparty o magazyn - bezpłatną gazetę z programem TV na 14 dni. Jako pierwszy połączył w jednym produkcie: konwencjonalne wydanie gazety z wydaniem on-line, portal medialny, kupony rabatowe i aplikację mobilną.

Czytelników przyciągają nowości kinowe, krzyżówka, informacje z życia znanych i lubianych, a także okładka zaprojektowana w stylu ekskluzywnego magazynu.

Połączenie programu telewizyjnego na 14 dni z reklamami lokalnych firm i kuponów rabatowych, tworzą atrakcyjną gazetę najdłużej przydatną potencjalnemu czytelnikowi - gazetę na miarę XXI wieku.

Franczyzobiorca potrzebuje na start 8 000 zł netto + VAT czyli 9 840 zł brutto. Do tego program Corel Draw, który można kupić już nawet za 450 zł. Miesięczne koszty to opłata abonamentowa 299 zł + VAT, za dostęp do materiałów redakcyjnych: makiet nowych wydań gazet i ich aktualizacji on-line.

Inwestycja: 10 000 zł - Szkoła Pamięci SPW

Szkoła Pamięci SPW funkcjonuje na rynku usług edukacyjnych już kilkanaście lat. Posiada doskonały zespół trenerów i pedagogów, który rozwinął autorską metodę treningu pamięci i może się pochwalić dużymi sukcesami.

Program edukacyjny SPW bazuje wyłącznie na samodzielnie wypracowanych metodach, które powstały w wyniku bardzo systematycznych obserwacji, ćwiczeń, doświadczeń. Podstawą sukcesów szkoły jest odpowiednie sterowanie wysiłkiem intelektualnym oraz wytworzenie prawidłowych nawyków pracy umysłowej.

Działalność nie polega na przekazywaniu jakiejkolwiek wiedzy, nie są prowadzone lekcje ani wykłady. Chodzi głównie o wykształcenie umiejętności, które są coraz bardziej potrzebne w szkole, a od nich zależy dalsze zdobywanie wiedzy w całym procesie nauki szkolnej. Minimalne kwota inwestycji to 10 000 zł.

Analizując powyższe informacje warto pamiętać, że podane kwoty to przeważnie opłaty wstępne. Czasami trzeba do nich doliczyć np. koszty wyposażenia lokalu, w którym działać będzie firma, zatowarowanie, opłaty miesięczne itp. Niskie koszty wejścia wiążą się z takim modelem franczyzowym, w którym do prowadzenia biznesu nie jest konieczne wynajęcie lokum, a wystarczy jedynie komputer z dostępem do Internetu i telefon.

Są to platformy portali regionalnych (wspomniana już Cogdziekiedy.info.pl, ale i DlaWas.info), bezpłatne gazety z programem TV, internetowe biura podróży, agencje tłumaczeń, czy wydawnictwa książek dla dzieci.

Wysokich nakładów nie wymaga także "praca w terenie", np. artystyczne malowanie ścian.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.19

Udostępnij artykuł:

Bezpieczny i zdrowy biznes z produktami eko Bezpieczny i zdrowy biznes z produktami eko
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem