zaloguj
PRZEWIŃ

Szukasz franczyzy do 10 000 zł Koniecznie przeczytaj ten artykuł

Inwestycja: 4 500 zł - ILS - Agencja Tłumaczeń

To nowoczesna i zaawansowana organizacja, której podstawowym celem jest efektywne dostarczanie najwyższej jakości tłumaczeń klientom korporacyjnym i detalicznym. Zdobyte przez lata doświadczenie w prowadzeniu krajowych i międzynarodowych projektów translacyjnych,  stawiają firmę w ścisłej czołówce europejskich organizacji o podobnym profilu.

Przewidywana suma inwestycji to 4 5000 zł.

Od 5000 zł - Ogólnopolska Sieć Handlowa "Kasztelan"

Ogólnopolska Sieć Handlowa "Kasztelan" zbudowana jest na bazie zasad franczyzowych poprzez: ODDZIAŁY FRANCZYZY REGIONÓW  w Sieci Handlowej "Kasztelan", oraz SKLEPY FRANCZYZOWE w Sieci Handlowej "Kasztelan".

Minimalna kwota inwestycji w oddział to 5 000 zł, w sklep franczyzowy - 15 000 zł.

Opłata wstępna dotycząca oddziału to 5 000 zł, sklepu franczyzowego 10 000 zł.

W przypadku oddziału nie ma opłat bieżących, w przypadku sklepu franczyzowego - od 0,5%.

Opłata marketingowa oddziału mieści się w przychodzie oddziału, natomiast w przypadku sklepu franczyzowego - w przychodzie sklepu.

Od 5 999 zł - Magiczna kukurydza

"Magiczna kukurydza" to nowy produkt na rynku spożywczym stanowiący idealne rozwiązanie dla osób chcących połączyć pyszny smak z dostarczeniem organizmowi wartości odżywczych. Jest wytwarzany bez użycia konserwantów poprzez oddzielanie ziaren od kolby, które są następnie w ciągu godziny zamrażane dla zachowania smaku i świeżości.

Działalność można rozpocząć po zakupie jednego z oferowanych pakietów - basic w cenie 5999 zł netto (w skład którego wchodzą 200 kg mrożonych ziaren kukurydzy cukrowej, 4 kg posypek smakowych, urządzenie do gotowania na parze "steamer", 1800 sztuk kubków "Magicznej kukurydzy" z nadrukiem, 2 koszulki i 2 czapki oraz materiały marketingowe)

lub premium w cenie 13 999 zł netto (który obejmuje 300 kg mrożonych ziaren kukurydzy, 4 kg posypek smakowych, urządzenie do gotowania na parze "steamer", 2700 sztuk kubków "Magicznej kukurydzy" z nadrukiem, 2 koszulki i 2 czapki, materiały marketingowe i wózek gastronomiczny).

Franczyzobiorca sprzedaje około 100 kg ziaren miesięcznie a dostawy kukurydzy są dokonywane zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.

Cena sugerowana kubka "Magicznej kukurydzy" to 5 złotych, więc poniesiony wkład inwestycyjny zwróci się w ciągu najbliższych miesięcy.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.19

Udostępnij artykuł:

Franczyza z Naturhouse Franczyza z Naturhouse
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem