Partner serwisu

Świąteczna franczyza

Listopad i grudzień to dla niektórych biznesów najbardziej dochodowe miesiące w roku. Paradoksalnie dla przedsiębiorców święta Bożego Narodzenia kończą się w Wigilię. Niemałe pieniądze wydawane na prezenty, ozdoby i bibeloty skutecznie napędzają każdego roku światową gospodarkę.

 

Święta to wyjątkowy czas i każdy chce, aby w domu nie zabrakło ważnych składników na świąteczne potrawy oraz upominków dla bliskich. Przedświąteczne zakupy zaczynają się już więc już od połowy listopada. Sprzyjają temu wszechobecne promocje, gratisy, reklamy, a także świąteczna muzyka w sklepach, wystrój i ogólny klimat tego wyjątkowego okresu.

 

Najczęściej pod choinką znajdujemy kosmetyki, perfumy, ubrania, sprzęt elektroniczny, książki i …pieniądze, za które można kupić kosmetyki, perfumy itd.

 

Nic więc dziwnego, że w przedświątecznym okresie oblężenie przeżywają sklepy drogeryjne, odzieżowe, ze sprzętem RTV i AGD, księgarnie. Ale nie tylko…

 

Prezentujemy franczyzy, które w okresie świąt Bożego Narodzenia przynoszą naprawdę niezłe zyski, a ich działalność lub usługi kojarzone są często właśnie z tymi świętami.

 

Czy można wyobrazić sobie Wigilię bez pierogów? A przecież nie każdy potrafi sam je lepić. Wówczas wybawieniem okaże się sprawdzona pierogarnia.

 

Dekoracje, zawieszki, balony z wizerunkiem Świętego Mikołaja czy wreszcie stroje Elfów i ich samego szefa – to wszystko umili ten wyjątkowy czas i sprawi, że będzie jeszcze radośniejszy.

 

A może by tak pomóc Polakom w radzeniu sobie z ciężkostrawnymi świątecznymi potrawami i …dodatkowymi kilogramami po świętach?

 

Święta Bożego Narodzenia w tropikach? Czemu nie – ze sprawdzonym biurem podróży.

 

No i na końcu – błyszczący pierścionek w świątecznym podarunku i oczywiście…zabawki!

 

A skąd na to wszystko wziąć pieniądze? Oczywiście oszczędzając cały rok, rozbijając lokatę w banku lub biorąc pożyczkę… Oczywiście z głową.

 

Sprawdź nasze propozycje świątecznych franczyz.

 

Katalog Franczyz

Sprawdź gotowe pomysły

Web Analytics google-site-verification: google3bcd9892e1b8f2dc.html