zaloguj
PRZEWIŃ

TwojeMiasto.poleca.to

Usługi Usługi dla biznesu
TwojeMiasto.poleca.to

LOKALIZACJA ul. Gawłowska 148
96-500 Sochaczew

telefon +48 570 888 999

www https://poleca.to/franczyza

E-MAIL bok@mediaplanet.pl

Opłata wstępna 999 zł

Opłata bieżąca 499 zł

JEDNOSTKI WŁASNE Żyrardów

LICZBA FRANCZYZ Dołącz do grona naszych franczyzobiorców m.in. Olsztyn Gdańsk Gorzów Stalowa Wola Bełchatów

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

TwojeMiasto.poleca.to jest ogólnopolskim projektem, który ma na celu wspieranie handlu i usług na terenie całego kraju. Stworzyliśmy nowoczesny, a za razem przystępny nośnik reklamowy dla każdego kto prowadzi własny biznes. Nasze działania marketingowe skupiają się na dostarczaniu codziennie mieszkańcom danego powiatu informacji o aktualnych ofertach, promocjach, kuponach rabatowych oraz działaniach reklamowych naszych Partnerów. Jesteśmy już w 21 powiatach i cały czas zwiększamy grono franczyzobiorców i reklamodawców.

 

O CO CHODZI W NASZYM PROJEKCIE?

Mieszkańcy z danego powiatu znajdują w wielu naszych kanałach reklamowych (portal internetowy, aplikacja mobilna Moje Miasto, Facebook oraz Instagram) oferty firm i usługodawców z ich miejsca zamieszkania/powiatu. Inaczej mówiąc jest to produkt marketingowy kompleksowo reklamujący firmy, do którego przypisany jest profil na Facebooku i konto na Instagramie. Na Facebooku i Instagramie reklamowani są przedsiębiorcy w formie odpowiadającej panującym trendom. Oferty firm są również w portalu internetowym oraz naszej aplikacji mobilnej „Moje Miasto”, dostępnej całkowicie za darmo na systemy Android oraz iOS. Aplikacja mobilna to nasz kolejny sprawdzony i nowoczesny kanał promocji lokalnych przedsiębiorców.

Oprócz tworzenia dla firm reklamy, oferujemy szereg dodatkowych opcji dostępnych dla mieszkańców danego powiatu, tak aby ich zakupy były łatwe, korzystne i przyjemne. Prezentujemy przy każdej ofercie firmy jej kupony rabatowe, zniżki  oraz rabaty. Dajemy możliwość zbierania wirtualnych stempelków, które z czasem, po uzbieraniu odpowiedniej ilości, można wymienić na gratyfikacje. Możliwość ta jest udostępniana w aplikacji mobilnej jako karta lojalnościowa. Taka forma prezentacji polskich przedsiębiorców jest totalną ‪rewolucją na lokalnych rynkach z danego powiatu, ponieważ projekt wspiera i łączy małe branże, które nie mają szans z korporacjami czy międzynarodowymi sieciami sklepów.

 

ZWIĘKSZENIE ZYSKÓW

Jako franczyzobiorca stajesz się właścicielem portalu poleca.to dedykowanego na dany powiat oraz otrzymujesz 100% zysku ze sprzedaży! Rozpoczynając z nami współpracę już po kilku dniach rozpoczniesz sprzedaż i zaczniesz zarabiać z produktem najwyższej jakości przy minimalnym wkładzie finansowym dopasowanym do Twojego powiatu.

Przeszkolimy Ciebie oraz Twoich pracowników, którzy będą tworzyć identyfikacje wizualne dla Twoich Klientów, tak aby ich promocja w kanałach dystrybucji (portal internetowy poleca.to, profile na Facebooku i Instagramie oraz aplikacja mobilna Moje Miasto) zwiększyła ich rozpoznawalność na rynku lokalnym oraz zwiększała sprzedaż produktów i usług. Dostaniesz od nas gotową instrukcję jak tworzyć i planować posty, jak tworzyć gotowe grafiki z naszych baz zdjęć i wektorów. Będziesz wiedział, jak wprowadzać karty lojalnościowe oraz kupony rabatowe. Twój portal będzie widoczny w aplikacji mobilnej Moje Miasto, a tworzone reklamy przedsiębiorców będą udostępniane w wielu kanałach dystrybucji docierając do kilkudziesięciu tysięcy osób z ich lokalnego rynku.

Dzięki unikatowym narzędziom reklamowym i marketingowym będziesz pomagał lokalnym przedsiębiorcom zwiększyć ich przychody ze sprzedaży i rozpoznawalność ich marki w Internecie, a tym samym będziesz miał realny wpływ na rozwój powiatu i jego mieszkańców.

 

PAKIET STARTOWY

Szkolenie wdrożeniowe “Skuteczne Techniki Sprzedaży”.

Szkolenie produktowe oraz produkcyjne.

Szkolenia marketingowe video (dostępne online).

Lokalny portal TwojeMiasto.poleca.to z wieloma funkcjami.

Dołączenie portalu do aplikacji mobilnej Moje Miasto.

Gotowe kanały reklamowe Facebook, Instagram pod marką Poleca.to

Wizytówki (100 szt.).

Papierowe oferty handlowe (100 szt.).

Gotowe wzory umów z klientami (50 szt.).

Pakiet dokumentów RODO.

Pakiet wzorów potrzebnej dokumentacji (umów, zamówień, regulaminów itp.)

Pakiet gotowych grafik do edycji oraz przykłady akcji promocyjnych do zastosowania.

Przyłączenie do sieci portali Poleca.to

Wsparcie w całym okresie współpracy (nie martwisz się opłacaniem domeny, serwerów i ich administracją)

Zagwarantowany rozwój portali oraz aplikacji mobilnej w kwestiach bezpieczeństwa oraz rozwoju o nowe funkcjonalności.

 

SYMULACJA ZAROBKÓW

Cały zysk ze sprzedaży jest Twój. Możesz ustalać własne ceny lub korzystać z naszych pakietów! Nie ma górnej granicy przychodu!

Średni przychód miesięczny dla mniejszych powiatów utrzymuje się na poziomie ok. 15000 zł netto. Nie musisz posiadać lokalu, ani pracowników.

Tworzenie reklamy dzięki naszym narzędziom jest łatwe i szybkie. Materiały reklamowe (do pracy z klientem) dostajesz od nas za darmo.

Twoje koszty to ZUS „ulga na start” 363 zł, opłata abonamentowa już od 499 zł netto, (koszty dojazdu do klienta, abonamentu telefonicznego oraz internetowego to ok. 500 zł netto) .

Średnia suma kosztów to ok 1400 zł.

Twój dochód to minimum 13600 zł miesięcznie.

 

 

PORTAL INTERNETOWY

Wchodząc na portal z danego powiatu np. żyrardów.poleca.to znajdziesz tam oferty lokalnych firm z powiatu żyrardowskiego. Każdy klient, który wykupi u Ciebie reklamę może otrzymać roczny wpis – wizualizację swojej działalności (zdjęcia, grafiki, rabaty, filmy) opatrzoną opisem i ofertą produktową/usługową. Przez cały rok klient sam dowolną ilość razy może podmieniać teksty oraz zdjęcia. Portal wyposażony jest również w system kuponów rabatowych, za pomocą którego może poinformować swoich Klientów o rabatach, promocjach, zniżkach, wyprzedażach. Kupony mogą być udostępnianie w formie zdjęcia lub kodu do pobrania w limitowanej ilości.

Dodatkowym atutem portalu jest lokalny system poleceń, oznacza to, że naszych reklamodawców Klienci mogą oceniać, wystawić komentarze ze zdjęciami czy polecać znajomym.

Wszystkie funkcje portalu:

 

Wymagania sieci

PODSTAWOWE WYMAGANIA:

Własna działalność gospodarcza lub chęć jej założenia

Komputer z dostępem do internetu

Telefon komórkowy

 

CO BĘDZIE TWOIM GŁÓWNYM ZADANIEM:

Obsługa portalu internetowego w domenie .poleca.to

Obsługa fanpage’a na Facebooku oraz profilu na Instagramie.

Pozyskiwanie oraz rozliczanie klientów na lokalnym rynku.

Działania wśród mieszkańców powiatu promujące portal, aplikację mobilną oraz profile na Facebooku i Instagramie.

Badanie lokalnego rynku, kreowanie nowych szans biznesowych dla partnerów w projekcie.

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Przeszkolimy Ciebie oraz Twoich pracowników, którzy będą tworzyć identyfikacje wizualne dla Twoich Klientów, tak aby ich promocja w kanałach dystrybucji (Strona www, Profile na Facebooku i Instagramie oraz aplikacja mobilna) zwiększyła ich rozpoznawalność na rynku lokalnym oraz zwiększała sprzedaż produktów i usług. Dostaniesz od nas gotową instrukcję jak tworzyć i planować posty, jak tworzyć gotowe grafiki z naszych baz zdjęć i wektorów. Będziesz wiedział, jak wprowadzać karty lojalnościowe oraz kupony rabatowe. Twój portal będzie widoczny w aplikacji mobilnej Moje Miasto, a tworzone reklamy przedsiębiorców będą udostępniane w wielu kanałach dystrybucji docierając do kilkudziesięciu tysięcy osób z ich lokalnego rynku. Nauczymy Cię zarządzać Twoją własną Agencją Reklamową.

Dzięki unikatowym narzędziom reklamowym i marketingowym będziesz pomagał lokalnym przedsiębiorcom zwiększyć ich przychody ze sprzedaży i rozpoznawalność ich marki w Internecie, a tym samym będziesz miał realny wpływ na rozwój powiatu i jego mieszkańców.

Otrzymasz od nas pełne wsparcie w całym okresie współpracy.

Przewidywana suma inwestycji

SUMA INWESTYCJI

Powiat do 100 tys. mieszkańców.

Opłata licencyjna jednorazowa wynosi 999 zł + VAT.

Abonament miesięczny 499 zł + VAT

lub

Abonament roczny 4999 zł + VAT (oszczędność o ponad 1200 zł brutto).

 

Powiat od 100 tys. mieszkańców

Opłata licencyjna jednorazowa wynosi 3499 zł + VAT

Abonament miesięczny 999 zł + VAT

lub

Abonament roczny 9999 zł + VAT (oszczędność prawie 2500 zł brutto).

 

*Abonament zawiera opłatę za administrację serwerami, dostęp do narzędzi oraz rozwój aplikacji webowej i mobilnej o nowe funkcjonalności

Osoba kontaktowa

Hubert Gerasik
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem