Early Stage Angielski dla Dzieci i MłodzieżyEarly Stage
ul. Świeradowska 42, 02-662 Warszawa

600 8...
Dane ukryte

Dane ukryte

www.e...
Dane ukryte

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

Early Stage to szkoła języka angielskiego specjalizująca się w nauczaniu dzieci i młodzieży. Najmłodsi uczniowie (3 – 5 lat) uczestniczą w zajęciach w ramach kursu Little Early Stage, starsi – w wieku od 6 do 13 lat w ramach kursu Early Stage, a najstarsi – w wieku od 14 do 19 lat w ramach kursu Master Stage. Szkoła została założona w Warszawie, w 1993 roku przez Joannę Zarańską, która do dziś pozostaje jej właścicielką. Early Stage była jedną z pierwszych szkół językowych w Polsce specjalizujących się w nauczaniu tylko i wyłącznie dzieci. Pierwsza franczyza Early Stage powstała w roku 2007. Od roku szkolnego 2007/2008 szkoła systematycznie się rozrasta i z każdym rokiem ma coraz większą liczbę filii oraz uczniów. Nauczanie w Early Stage bazuje na autorskiej metodzie opracowanej przez Joannę Zarańską. Kluczowe dla szkoły hasła to: wysoka jakość nauczania i szybkie postępy uczniów. Wykorzystując zdobytą w wieloletnim doświadczeniu wiedzę, szkoła łączy intensywną naukę z fascynującymi dla dziecka metodami i technikami nauczania. Umysł dziecka jest wyjątkowo chłonny, dlatego kursy jakie proponuje szkoła Early Stage są bardzo intensywne. Szkoła posługuje się szeroką gamą autorskich materiałów dydaktycznych. Early Stage słynie z wysokich wymagań względem kadry i swoich uczniów.

Wymagania sieci

Zdecydowanym wymogiem jest ukończenie studiów na wydziale anglistyki lub w kolegium nauczycielskim. Możliwość bycia nauczycielem, a jednocześnie metodykiem we własnej szkole jest najlepszym sposobem na poznanie systemu nauczania Early Stage oraz dbania o poziom nauczania. Franczyzobiorca musi być osobą z pasją, musi chcieć prowadzić szkołę dla dzieci i zdawać sobie sprawę z tego, że jest to ciężka praca, wymagająca wielu poświęceń. Ważne jest też, aby potencjalny franczyzobiorca miał świadomość, że szkoła Early Stage nastawiona jest na poważną i systematyczną edukację. Metoda nauczania szkoły opiera się w dużym stopniu na wysokich wymaganiach stawianych uczniom, ale to oznacza również duże wymagania względem nauczycieli.

Jednostki własne

13

Jednostki franczyzowe

350

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Szkoła Early Stage zapewnia swoim franczyzobiorcom cały know-how metodyczny, który uwzględnia bezpłatne szkolenia, dostęp do materiałów dydaktycznych oraz opiekę metodyczną. Oprócz kwestii związanych z samym nauczaniem szkoła gwarantuje pomoc w zakresie działań marketingowych i administracyjnego funkcjonowania placówki. Franczyzobiorca ma dostęp do platformy internetowej, na której znajdują się wszystkie materiały niezbędne do prowadzenia placówki.

Przewidywana suma inwestycji

Szkoła Early Stage nie pobiera wstępnej opłaty licencyjnej. Główną wytyczną w poszukiwaniach franczyzobiorcy nie jest zasobność jego portfela, lecz predyspozycje do prowadzenia tego typu działalności. Miesięczna opłata franczyzowa waha się od 5 do 10 % przychodu w zależności od liczby uczniów. Szkoła Early Stage nie oczekuje od franczyzobiorców dużego kapitału inwestycyjnego. Wystarczy 2 – 3 tysiące złotych, żeby rozpocząć działalność filii. Stawiamy na bezpieczny start i dlatego nie wymagamy, by kandydat na franczyzobiorcę posiadał własny lokal. Szkoła nie oczekuje również od swoich franczyzobiorców dużych nakładów finansowych na promocję placówki. Early Stage zawdzięcza swój dynamiczny rozwój w ostatnich latach przede wszystkim tzw. marketingowi szeptanemu czyli przekazywanym przez klientów szkoły pozytywnych opinii na jej temat. Szkoła centralnie pokrywa koszty marketingu internetowego.

Osoba Kontaktowa

Izabela Mieszała

Katalog Franczyz

Sprawdź gotowe pomysły

Makarun Spaghetti and Salad
Reporter Young