Bricks 4 KidzCratca Sp. z o.o.
ul. Drużbickiego 9, 61-693 Poznań

512 6...
Dane ukryte

Dane ukryte

www.b...
Dane ukryte

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

Bricks 4 Kidz [czyli po prostu Klocki Dla Dzieci] to sprawdzony amerykański pomysł i metodologia prowadzenia zajęć dla dzieci, podczas których uczymy, budujemy i bawimy… klocków LEGO®. Proponujemy zajęcia dla dzieci w wieku 2-12 lat. Oferujemy zajęcia dodatkowe/pozalekcyjne, które w praktyczny sposób uzupełnią wiedzę przekazywaną podczas zajęć szkolnych. Przede wszystkim jednak rozwijają kreatywność, budzą ciekawość świata, rozwijają sprawności manualną, myślenie przestrzenne, uczą organizacji czasu i miejsca pracy, a także współdziałania w grupie. Oprócz warsztatów oferta zawiera półkolonie i przyjęcia urodzinowe.

Wymagania sieci

Preferujemy partnerów posiadających nie tylko minimalne zaplecze finansowe, ale przede wszystkim zakładających swoje bezpośrednie i pełne zaangażowanie w prowadzenie i rozwój biznesu.

Jednostki własne

1

Jednostki franczyzowe

20

Wsparcie dla franczyzobiorcy

  • Edukacyjne know-how w postaci prostego, sprawdzony, elastycznego i ciągłego rozwijającego się modelu biznesowego działający w ponad 30 krajach świata (ponad 780 partnerów na całym świecie),
  • Materiały, narzędzia oraz wiedza i doświadczenie w zakresie działań marketingowych,
  • wyłączność terytorialna (miasto i/lub powiat),
  • niskie nakłady finansowe – łączna wartość inwestycji już od 30.000 PLN (zależy od wielkości miasta, wielkości i powierzchni lokalu itd).

Przewidywana suma inwestycji

  • Budżet inwestycyjny: od 30 tys. zł netto,
  • Jednorazowa opłata franczyzowa: od 8 tys. zł netto,
  • Miesięczna opłata franczyzowa: od 650 zł netto.

Osoba Kontaktowa

Jarosław Nadstazik

Katalog Franczyz

Sprawdź gotowe pomysły

Carrefour
Studio Figura