zaloguj
PRZEWIŃ

Druga restauracja Berlin Döner Kebap w Gdańsku

Otwarty 19 września, w Galerii Madison w Gdańsku, lokal jest 36 restauracją sieci otwartą w Polsce.

Z tego artykułu dowiesz się:

O otwarciu drugiej  restauracji BERLIN DÖNER KEBAP w Gdańsku

 

Restauracja BERLIN DÖNER KEBAP w Galerii Madison ma powierzchnię ok. 55 mkw i znajdzie się w zmodernizowanej strefie food court. „Bardzo cieszy nas fakt otwarcia drugiej, po C.H. Auchan, restauracji w Gdańsku. Pomimo małej skali tym miejscu, zdobyliśmy już uznanie i serca tutejszych mieszkańców. Teraz czas również otworzyć się na turystów, którzy tłumnie odwiedzają pobliskie Stare Miasto.” - mówi manager marki Bartosz Balcerzak.

 

Sieć BERLIN DÖNER KEBAP rozwija się od 1998 roku i jest szczególnie znana ze względu na stosowanie wysokiej jakości mięsa, jak 100% wołowina oraz kurczak bez GMO i antybiotyków. Pierwszy lokal tej marki otwarto w Międzyzdrojach. Na liście miejsc, w których można zjeść oryginalny kebap są m.in. łódzka Manufaktura, Stary Browar w Poznaniu, Wola Park w Warszawie, Baltic Park Molo w Świnoujściu czy Galeria Kaskada w Szczecinie. Do końca 2018 roku planowanych jest 50 restauracji w całej sieci.

 

Galeria  Madison funkcjonuje na rynku od 13 lat. Wpływ na dobre wyniki i odwiedzalność mają, jak podkreśla zarząd obiektu, działania marketingowe, inwestycje w obiekcie oraz troska o systematyczne odświeżanie i poszerzanie oferty handlowej obiektu.

Udostępnij artykuł:

Franczyza bez cięć od.2 Franczyza bez cięć od.2
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem