Świeże sałatki BERLIN DÖNER KEBAP w biodegradowalnych opakowaniach

BERLIN DÖNER KEBAP powiększył ofertę dań o pozycje świeżych sałatek. Można znaleźć w niej zarówno warianty mięsne - Cezar, Fit, Greco; jak i bezmięsne - Halloumi, Falafel.

- Nie ustajemy w poszukiwaniach możliwości rozwoju naszych produktów. Stąd pomysł na przygotowanie nowych, smaczniejszych sałatek - mówi Sławomir Rogowski, właściciel marki Berlin Döner Kebap. - Wśród pozycji znajdziemy m.in. takie składniki jak falafel, halloumi oraz klasyczne mięsa kebabowe - 100% wołowina oraz kurczak bez GMO i antybiotyków. Wszystkie sałatki podawane są w naturalnych, biodegradowanych opakowaniach - dodaje.

Świeże sałatki doskonale wpisują się w trend zdrowszego food courtowego jedzenia. Kompozycje smakowe były tworzone w oparciu o popularne dania sieci, jak Rollo FIT, czy Rollo Greco.

Berlin Döner Kebap to największa sieć restauracji oferujących kebap w Polsce. Marka liczy dzisiaj blisko 50 restauracji. Można ją znaleźć w tak rozpoznawalnych miejscach jak: Stary Browar w Poznaniu, Galeria Kaskada w Szczecinie, Forum w Gdańsku czy kompleks Baltic Park Molo w Świnoujściu.

Katalog Franczyz

Sprawdź gotowe pomysły

Ziemniak i Spółka
Regatta