Partner serwisu

Regały magazynowe do przechowywania palet

Regały magazynowe umożliwiające przechowywanie całych palet to ogromna oszczędność czasu, szczególnie jeżeli na co dzień nie jest potrzebne ich rozkładanie.    

 

  1. Składowanie ładunków na paletach
  2. Dlaczego warto stosować regały paletowe?
  3. Regały magazynowe paletowe o wysokiej wytrzymałości

Jeżeli więc w magazynie regularnie stosowane są palety, zdecydowanie warto rozważyć zakup tego typu regałów.

Składowanie ładunków na paletach

W przeciwieństwie do standardowych regałów, na które rozkłada się wypakowany towar, rozwiązania przeznaczone do przechowywania całych palet muszą być bardziej wytrzymałe. Na szczęście, zawsze można poradzić się pracowników firmy z dużym doświadczeniem w wyposażaniu magazynów. Pomogą oni dobrać regały magazynowe z uwzględnieniem preferencji klienta, wagi palet oraz typu wózka widłowego, z którego na co dzień korzystają pracownicy magazynu. Takie rozwiązanie sprawdzi się niezależnie od branży oraz typu towarów, zwłaszcza że oferta regałów paletowych jest bardzo rozbudowana. Składają się na nią między innymi popularne regały tradycyjne, przepływowe, przesuwne, wjezdne oraz typu push-back. Dzięki temu można je dopasować do każdego pomieszczenia, w którym przechowywany towar znajduje się bezpośrednio na paletach.

Dlaczego warto stosować regały paletowe?

Dla wielu przedsiębiorców największą zaletą związaną ze stosowaniem takich regałów jest uproszczona kontrola stanów magazynowych, co jest możliwe dzięki przechowywaniu całych palet. Dodatkowo, w każdym momencie można wypełnić poziomy kratownicą lub odpowiednio dopasowaną płytą, aby móc korzystać z takich regałów do przechowywania rozpakowanych towarów. Kolejna zaleta regałów paletowych to bardzo estetyczny wygląd, który idzie w parze z wytrzymałą i stabilną konstrukcją. Zlecając montaż regałów firmie, która zajmuje się tym na co dzień zyskuje się pewność, że efekt końcowy zapewni odpowiednie bezpieczeństwo podczas pracy.

Regały magazynowe paletowe o wysokiej wytrzymałości

Najwyższej jakości regały do takich zastosowań można znaleźć na stronie firmy, która od wielu lat sprzedaje regały magazynowe paletowe. Jej oferta została opracowana w taki sposób, aby mogli z niej skorzystać zarówno drobni przedsiębiorcy jak i największe firmy. Niezależnie od ilości i typu zamawianych regałów ma się gwarancję najlepszej ceny, szybkich terminów dostaw oraz sprawnego montażu zakupionych rozwiązań. W przypadku wątpliwości związanych z zakupem, zawsze można uzyskać profesjonalną pomoc. Pomoże to każdemu klientowi znaleźć odpowiednie rozwiązania.

Materiał Partnera

 

 

Katalog Franczyz

Sprawdź gotowe pomysły

Web Analytics google-site-verification: google3bcd9892e1b8f2dc.html