zaloguj
PRZEWIŃ

Poznaj lepiej świat email marketingu - i to na dzień dobry!

Z tego artykułu dowiesz się:

Czym są poranki z email marketingiem

Jak uzyskać zwrot z inwestycji na poziomie 3800 %

Jak zbudować strategię komunikacji

Email to nieodłączny element strategii marketingowej, który od lat nieprzerwanie towarzyszy marketerom w ich działaniach. Dobrze przygotowany potrafi przynieść zwrot z inwestycji na poziomie 3800%. Ale pod jednym warunkiem - musi być tworzony zgodnie z najlepszymi praktykami. Na szczęście już wkrótce, bo 8-12 października nadarzy się okazja, aby te zgłębić te zasady, podczas Poranków z email marketingiem.

Czym są Poranki z email marketingiem?

Poranki z email marketingiem​ to coroczny tour po Polsce, podczas którego eksperci z FreshMaila, znający email od podszewki, dzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. Słowem - porządna porcja wiedzy na dzień dobry.

Tegoroczne wydarzenie trwać będzie ​od 8 do 12 października 2018​ r​oku​ w pięciu miastach Polski:

 • Kraków 8.10.2018

 • Warszawa 9.10.2018

 • Gdańsk 10.10.2018

 • Poznań 11.10.2018

 • Wrocław 12.10.2018

  “To co cieszy najbardziej, to gdy uczestnicy podchodzą po wystąpieniach i kontynuują temat poruszany przez nas na prelekcji. Oznacza to, że było ciekawie i merytorycznie” - mówi Anna Łowczowska, organizatorka Poranków z email marketingiem.

  Jednak Poranki z email marketingiem to nie tylko okazja do zwiększenia swojej wiedzy w tej dziedzinie marketingu, ale także szansa na wymianę doświadczeń z innymi uczestnikami i efektywny networking. A to wszystko w przyjaznej i nieformalnej atmosferze.

  Bilety na wydarzenie można zdobyć za pośrednictwem strony: ​https://freshmail.pl/poranki .O czym będą tegoroczne Poranki z email marketingiem?

  Wielu marketerów tworząc kampanie nie uwzględnia jednego ważnego aspektu - strategii komunikacji. Bez odpowiednio przemyślanego planu, uwzględnianiu różnych grup docelowych i ich potrzeb, wysyła po prostu wszystko do wszystkich. A nie na tym polega dobry email marketing.

  Ale jest na to rada. Marcin Kociuba, Strategy Manager we FreshMailu, opowie o tym, j​ak zbudować strategię email marketingową i​tym sposobem dotrzeć do coraz bardziej wymagających odbiorców.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, co zrobić, aby pozyskiwanie odbiorców było efektywne, jak wykorzystać dane o subskrybentach, aby wysyłać lepsze kampanie oraz co zrobić, by zwiększyć sprzedaż dzięki odpowiednio przygotowanej strategii email marketingowej.

Żeby dotrzeć do odbiorców z dopasowanymi treściami, należy podzielić całą listę mailową na grupy charakteryzujące się określonymi cechami, a następnie dopasować do nich odpowiednio treść. Zabieg ten nazywa się ​segmentacja i personalizacja​- i na ten temat wypowie się kolejny prelegent - Elżbieta Krupa, Key Account Manager we FreshMailu.

W swojej prezentacji opowie czym jest segmentacja i personalizacja i jak wpływają one na zwiększenie konwersji z kampanii przez lepszy dobór wysyłanych treści. Uczestnicy dowiedzą się też, co w email marketingu można personalizować - na podstawie praktycznych przykładów i rozwiązań, które pomagają optymalizować wysyłane kampanie.

Po wysłaniu spersonalizowanej kampanii przychodzi czas na analitykę. To ona pozwala na skuteczne optymalizowanie swoich działań email marketingowych, wyciąganie wniosków i lepszym dopasowywaniu się do targetu.

Dlatego właśnie Ewa Kuik, Strategy Specialist we FreshMailu, poruszy temat: ​Kreacja a analityka - jak połączyć kwestie wizualne z uzyskanymi danymi?

Ewa przejdzie przez ważne aspekty tworzenia kreacji mailowej. Opowie, jak ważne jest spojrzenie zarówno pod względem estetyki szablonu, jak i kwestii pozyskiwania danych oraz wskaże, jakie parametry wysyłki mają największy wpływ na wskaźniki otwarć i kliknięć. Zaktualizuje również wiedzę o ograniczeniach lub zmianach na skrzynkach pocztowych, które mają wpływ na wyświetlanie się wiadomości mailowej.

Warto wiedzieć również, kiedy najlepiej jest wysyłać kampanię, aby uzyskać jak najwięcej otwarć maili czy w jaki sposób komunikować się z odbiorcami w zależności od wielkości bazy adresowej. O tym podczas swojego wystąpienia opowie Anna Łowczowska, Head of events & customer education we FreshMailu. W swojej prezentacji ​Magia liczb - wykorzystaj ją żeby efekty Twoich kampanii były jak z bajki ​poruszy też temat dopasowania komunikacji do tego, na jakich urządzeniach odbiorcy sprawdzają pocztę.

Ale to nie wszystko...

Oprócz dawki konkretnej wiedzy, uczestnicy ​Poranków z email marketingiem​ zyskają możliwość zdobycia nowych kontaktów, podzielenia się własnymi doświadczeniami czy zadania prowadzącym nurtujących ich pytań.

Przypomnijmy - ​Poranki z email marketingiem​to coroczne wydarzenie, którego celem jest przybliżenie uczestnikom dobrych praktyk wykorzystywania email marketingu w biznesie.

Zapisz się już dziś: ​https://freshmail.pl/poranki

Udostępnij artykuł:

Franczyza na próbę z Północ Nieruchomości Franczyza na próbę z Północ Nieruchomości
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem