zaloguj
PRZEWIŃ

Do końca roku, piąta restauracja w Poznaniu

Sieć BERLIN DÖNER KEBAP podpisała umowę najmu dla kolejnej restauracji w Poznaniu. Tym razem chodzi o centrum Auchan Komorniki. Otwarcie planowane jest w grudniu.

Z tego artykułu dowiesz się:

O otwarciu nowej restauracji w Poznaniu

 

Nowa restauracja ma mieć ponad 100 mkw powierzchni, dzięki czemu będzie największą w portfolio sieci w Wielkopolsce. Poznań stanie się tym samym drugim, po Szczecinie, miastem z największą ilością lokalizacji „berlińskiego kebabu”. „Możemy śmiało powiedzieć, że staliśmy się już dobrze rozpoznawalną marką w sercu Wielkopolski. Nasz koncept rozwija się w tym miejscu od 2012 roku, kiedy to otworzyliśmy się w Galerii Malta.” - mówi manager marki Bartosz Balcerzak.

 

Sieć BERLIN DÖNER KEBAP znana jest od 1998 roku. Pierwszy lokal marki otwarto w

Międzyzdrojach. Na liście miejsc, w których można zjeść kebap są m.in. łódzka Manufaktura, Stary

Browar w Poznaniu, Galeria Madison w Gdańsku, Baltic Park Molo w Świnoujściu czy Galeria Kaskada w Szczecinie. Do końca 2018 roku planowanych jest 50 restauracji w całej sieci.
 

Centrum Handlowe Auchan Komorniki o powierzchni 45 tys. mkw. GLA mieści się w Poznaniu, przy ul. Głogowskiej 432. Klienci galerii mają do dyspozycji ponad 50 sklepów. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz oraz elektroniką, sprzętem AGD i multimediami. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Przy CH Auchan Komorniki mieszczą się: hipermarket Auchan, hipermarket budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin, Norauto, myjnia samochodowa i stacja paliw. W obiekcie dostępny jest bezpłatny parking z 2,5 tys. miejscami. Kompleks został otwarty w maju 2001 roku.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw.

Udostępnij artykuł:

Bawialnie dobrym pomysłem na biznes Bawialnie dobrym pomysłem na biznes
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem